Teostus: Elamu GRUPP OÜ; elamugrupp@ekyl.ee
Hetkel saidil
Siin on 40 külalist ning 0 registreeritud kasutajat online rezhiimis..

Oled saidil anonüümse külastajana. Kui soovid meie internetilehe kasutamisel saada laiemaid õigusi, siis registreeri ennast kasutajaks SIIN. Mingeid tasusid või makseid sellega ei kaasne.

Sisselogimine
  


Sa ei olegi meie saidiliige? Sa võid registreerida siin. Registreeritud kasutajana on sul meie saidi kasutamisel laiemad võimalused.
Peamenüü
· Avaleht
· ETL teatab !
· Saada UUDIS!
· TOP 10

Organisatsioonist
· Liikmed
· Juhatus
· ETL Põhikiri
· 


Olulisi seadusi
· Jäätmeseadus
· Kaubandustegevus
· Kemikaaliseadus
· Pakendiseadus
· Sotsiaalhoolekanne
· Tarbijakaitseseadus
· Toidu märgistus
· Toiduseadus
· Toote ohutuse seadus
· Võlaõigusseadus

Muud valikud
· Lõpuni Mõtlemata Mõtted
· KÕIK teemad
· FOORUM RH
· Küsitlused
· Ülevaated
· Kasulikud viidad
· Failihaldus e. Dokumendid ja Downloadid
· Leheliikmed
· Soovita meid
· Otsimootor
· LeheStatistika
Varasemad
Kolmapäev, Detsember 16
·Jõulude ajal sõidavad ühissõidukid pühapäevaste sõiduplaanide alusel (0)
Teisipäev, Detsember 15
·Kuus toitu, mis põhjustavad vähki (0)
Teisipäev, Detsember 08
·Viis olulist põhjust, miks tuleb süüa kala (0)
·Kuidas leida endale Tallinnasse aastavahetuseks majutus? (0)
Kolmapäev, Detsember 02
·E-poes eraisikult ostes tarbijaõigused ei kehti (0)
·Vananemisvastase ravimi uuringud on lõppfaasis (0)
Laupäev, November 28
·Autoromu kuulub ohtlike jäätmete alla – loe, kuidas neid töötlema peab (0)
Neljapäev, November 26
·Küüslaugu söömine paneb mehe atraktiivsemalt lõhnama (0)
Kolmapäev, November 25
·Tarbijakaitse ja Elisa arve lisatasu vaidlus läks tagasi ringkonnakohtusse (0)
Esmaspäev, November 23
·Tele2 tõstab Eestis mobiilse interneti kiiruse rekordkõrgustesse (0)
·Rootsi teadlased leidsid olulise põhjuse, miks tasub perre võtta koer (0)
·Tarbijakaitse trahvis e-Autokoolitust eksitava reklaami eest 5000 euroga (0)
·Anonüümsest lotopiletiostust saab ajalugu (0)
·Tasub teada – millal saab rehvide parim enne mööda (0)
Neljapäev, November 19
·Trahviühiku suurus tõuseb neljalt eurolt kaheksale eurole (0)
Kolmapäev, November 18
·Kia esitleb 2020. aastal uut vesinikautot (0)
Esmaspäev, November 16
·Tarbijakaitseseaduse eelnõu keelab küsida eraldi tasu tarbijale esitatava arve eest (0)
 Vanemaid kirjutisiArtikkel tuleb teema alt: Tarbijate teated ja kogemused
Järgnevad uudised on kõik publitseeritud selle teema all.


 Postimees tutvustas parimaks peetavat ehituspoodi Eestis
Esmaspäev, August 24, 2015 - 11:09 AM - 2004 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Postimehe koduportaali kommentaariumisse vastuseks üleskutsele nimetada Eesti parim ehituspood kogunes hulganististi arvamusi: ülekaalukalt kiideti Espaki, nii Tallinna poodi kui ka mujal Eestis asuvaid filiaale.

«Täname küsitluse läbiviimise eest ja peab tunnistama, et tulemus üllatas meid, » ütles koduportaalile AS Espak juhatuse esimees Arvi Liivik. «Täname ka oma kliente meeldiva ja kasuliku tagasiside eest! Meid rõõmustab, et oleme suutnud pakkuda oma klientidele head kaubavalikut, sobivaid hindu ja kohta, kus nad saavad vastused oma ehitus- ja remondialastele küsimustele, » ütles Liivik. AS Espak loodi aastal 1991, tänaseks kuulub gruppi 13 ettevõtet ja tegevus toimub 17 müügikohas.

Kuigi üldiselt sai pood lugejatelt kiita, toodi välja ka miinuseid: näiteks nimetati paaris kommentaaris turtsakaid kassiire Tallinna poes. Liivik tõdes, et ideaalsusest ja täiuslikkusest ollakse täna siiski veel kaugel. «Me teame ja tunnistame oma puudusi ning meil pikk tee veel minna, et väljatoodud vajakajäämisi parandada, » ütles ta.

Loe edasi... (826 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Riided- kas ainult normi järgi?
Esmaspäev, Juuni 01, 2015 - 09:14 PM - 2379 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Nii palju, kui ma olen vestelnud keskmisest suuremate meestega sellest, kust nad oma riided ostavad, olen aru saanud, et see on mõnede inimeste jaoks lausa katsumus. Rõivatööstuses on välja kujunenud teatud normid ja standardid, mille järgi riideid õmmeldakse, kuid uuringud on näidanud, et hoolimata tervislike eluviiside propageerimisest inimesed rasvuvad. Sellest hoolimata on niinimetatud "ebastandardsetel" inimestel, eriti meestel, leida endale sobivaid riideid.

Suured rõivatootjad teevad tihti erinevaid turu-uuringuid, kuid millegipärast pole jõutud keskmisest suuremate rõivaste viimiseni tavapoodidesse. Suurusnumbrid jäävad võrdlemisi kitsasse valikusse ja nii juhtubki, et üsna paljud inimesed peavad tavapärasest rohkem oma aega kulutama poodides käimisele ja riiete proovimisele. Rääkimata erinevatest negatiivsetest emotsioonidest, mis inimest tabavad, kuna ühiskond on otsustanud, et ta ei vasta oma suuruse tõttu standardile ja seetõttu pole tema jaoks vaja tavapärasel viisil riideid toota.

Naiste jaoks on olukord veidi lihtsam, sest naised üldiselt ostavad riideid rohkem ja seega on nende turg ka automaatselt laiem. Mis puutub aga meestesse, on olukord nukker, sest näiteks Tallinnas on ainult suurtele meestele suunatud rõivapoode teadaolevalt ainult kaks. Ning selline olukord piirab keskmisest suuremate meeste valikuvõimalust oma garderoobi kujundamisel oluliselt. Tuleb sunniviisiliselt jääda selle juurde, mida on saada. Ka suuremate rõivakettide esinduspoodides on meesteriiete valik võrreldes naiste- ja lasteriietega märkimisväärselt kesisem. Sellest tagasihoidlikust valikust on suuremat kasvu meesterahval endale midagi sobivat leida võrdlemisi raske ülesanne. Juhul, kui ta sealt midagi ka leiab, on hind samuti kõrgem ning see taaskord piirab väga paljude meeste valikuvõimalust, kes ei saa endale lubada mitmesaja euro kulutamist ainuüksi riietele.

Loe edasi... (553 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 SEE KAUGLOETAV !!!!!
Teisipäev, Juuli 08, 2014 - 02:18 PM - 2271 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Soovin teada,kas mina,kui tarbija olen kohustatud kasutama kaugloetava elektriarvesti teenuseid?

Viimane,juunikuu arve mis on loetud kaugloetava arvestiga , on märksa suurem eelnevatest arvatest,kus teatasin ise elektrinäidud.
Tarbimisharjumusi pole ma kindlasti muutnud.

Puuduvad igasugu selgitused,millest sellised arvemuutused. MINULE EI SOBI SEE KAUGLOETAV,SOOVIN ISE TEATADA OMA NÄIDUD,SEE EI VALMISTA MULLE MINGEID RASKUSI. Selline kummaline arvestusviis ei ole ÕIGE !
Ootan selget inimkeelset vastust,mitte erialaspetsialistide erialakeeles antud selgitust.Kirjad edastatud ka Eesti Energiale ja Elektrumile.

Loe edasi... (116 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Miks meie peame maksma kaugloetava arvesti paigalduse
Esmaspäev, Juuni 30, 2014 - 04:32 PM - 2390 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused KIRI

Kui paigaldatakse kaugloetav arvesti ja mina ei soovi seda oma valdustesse,siis pean mina selle eest tasuma kui see pannakse väljaspoole minu valdusi.Eesti Energia teenib selle pealt raha ja veel tahab,et mina sellel arvestil silma peal hoiaksin.Tegin ettepaneku kui soovivad panna minu valdusesse siis peavad maksma renti selle eest.Keeldusid.Mis arvate kas on Eesti Energial õigus saada kasumit ka sellest tehingust.

//jahimees59//

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Soome kehtestatud kiirlaenude vastane seadus ei pruugi töötada
Teisipäev, Juuni 17, 2014 - 03:43 PM - 2377 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Soomes eelmisel aastal vastuvõetud seadus kiirlaenufirmade ohjeldamiseks ei anna soovitud tulemusi kirjutab kiirlaenude vaatlemisega tegelev Soome blogi.

Soomes sai eelmisel aastal heakskiidu seadus, millega sooviti piirata kiirlaenufirmade tegevust. Tänaseks on aga pilt mõnevõrra teine, kui algselt seaduse koostajate poolt loodetud.

Kiirlaenude tegevust piirava seadusega loodeti turul kõrvaldada 93% kiirlaenufirmadest või nende tegevust piirata. Tänaseks võib aga öelda, et kiirlaenufirmad on seadusest osaliselt mööda hiilinud ja luuakse ühe enam ja enam uusi laenutooteid, mis asuvad väljas pool seadusega ette seatud kriteeriumeid. Uute laenutoodete puhul saab inimene laenupakkuja käest krediiti, mida ta saab vastavalt oma vajadustele kasutada.

Loe edasi... (711 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Rimi Mammutipäeva pakkumine
Neljapäev, Veebruar 13, 2014 - 08:02 PM - 2468 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Rimi müüs Mammutipäevade pakkumises viie päeva jooksul klientidele 70 senti kallimalt komme.

Loe edasi... (1106 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kasutatud lastekaubad ei pea alati kallid olema
Neljapäev, Veebruar 06, 2014 - 05:52 PM - 2614 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused

Beebid ja lapsed kasvavad lasteriietest välja kuude jooksul, tegelikult isegi nädalate jooksul. Mõnikord ostavad emad lapsele ostlemise käigus kostüüme, mis koosnevad särgist ja pükstest. Mõned nädalad hiljem, kui lapsel avaneb võimalus oma uhke rõivabrändi kostüüm selga panna, tuleb välja, et laps on juba kostüümist välja kasvanud.

Me kõik teame, et selleks ajaks, kui lapsed jõuavad oma turvatoolidest, riietest, kärudest välja kasvada on ostetud kaup veel tegelikult täiesti uus ja kasutuskõlblik. Naguuus.ee lastekaubad internetiportaal on selle probleemi võtnud endale südameasjaks. Nimelt ostab nimetatud internetiportaal kasutatud kärusid, vankreid, mänguasju ja veel paljud muud erinevat lastekaupa.

Internetiportaal Naguuus.ee on emade ja lapsevanamete seas saanud osaks väga positiivsele tagasisidele. Lapsevanemad saavad ühe enam ja enam aru, et alati ei ole vaja osta kõige uuemat ja kallimat lastekaupa. Siinkohal kutsun kõiki lapsevanemaid üles tegema tarku majandluslikke otsuseid ja uurima erinevaid võimalusi, kust saaks osta enda lapsele kõike vajalikku soodsaima hinnaga. Olgu selleks kohaks siis Naguuus.ee internetiportaal või mõni muu.

  //TaaviRRR//

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kliendid nõuavad Selverilt kleepsukampaania kohta selgitusi
Teisipäev, November 12, 2013 - 11:38 AM - 2116 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Selveri kliendid nõuavad jaeketi Facebooki lehel selgitusi, miks «Jõulumängu» kleepsukampaanias paljud tooted sama hinnaga näivad nagu mujal poodides.

«Hei, Selver, naljaka asja avastasin «Jõulumängust». Nimelt pole eriti mõtet kleepsusid koguda, kuna auto saab täpselt sama hinnaga nagunii kätte. Soodustus missugune!» kirjutab üks klient kaupluse Facebooki lehel.

Selveri turundusdirektor Ruth Aarma selgitas Tarbija24-le, et Selveri «Jõulumängu» kampaanias oleva Kia Picanto hinnas (kogudes 30 kleepsu saab sõiduki 9990 euroga) sisalduvad lisaks ka talverehvid ja ARK pakett. Kia kodulehel reklaamitava auto hinnas need lisaväärtused puuduvad. Aarma lausus viimaks retooriliselt, et kampaaniakleepsude kogumine on seega ikka vägagi mõistlik mõte.

Loe edasi... (1071 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kiirlaene tarbivad peabmiselt mehed vanuses 39-59 eluaastat
Esmaspäev, September 16, 2013 - 03:59 PM - 2113 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Laenuvõrdlusportaali Kiirlaenuekspert.ee blogi vahendusel saab teada, et finantsettevõttel Credit24 on olnud läbi 7 aastase tegevusaja kokku ligikaudu 90 000 kiirlaenu klienti, millest üle poole on olnud mehed. Ligi veerandi on võtnud tarbimislaenu vähemalt viis korda.

Credit24 tegi oma tegevusajast statistilisi kokkuvõtteid, et saada paremat pilti oma klientidest. Rahvusliku võrdlusena toodi välja, et klientidest 80 protsenti on eestlased ja 20 venelased. Samuti selgus uuringust, et soolise võrdlusena on 58 protsenti mehed ja 42 naised. Põhiline vanuseline vahemik jäi 39-59 eluaastatesse, mis on koguni 39 protsenti. Järgmiseks vanuseklassiks oli 29-39, mis jääb 37 protsendi piiridesse. 24 protsenti ettevõtte klientidest olid 18-28 aastased inimesed.

Loe edasi... (1464 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tagasiside sorteerimine ja kliendi murede ignoreerimine - kas normaalne nähtus?
Reede, September 13, 2013 - 12:03 PM - 2762 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olles pikemat aega kimpus Elisa Eesti-ga avastasin ettevõtte tegevuses midagi eriskummalist. Nimelt sorteerivad nad tagasisidet ja ignoreervad tõsiseid probleeme. Pöördusin suures hädas nende poole facebooki vahendusel (kuna e-kirjadele adekvaatset vastust ei saa, kui üldse saab) ja 2 tundi hiljem avastasin, et mu tagasiside/kaebus on sootuks kustutatud ja mind on nende poolt blokeeritud (ei saa nende lehel arvamust avaldada/tagasisidet anda.

NB! ETL netikodu toimetuse poolt kommentaariks, et nädal tagasi on saadetud ka ELISA'le palve käesoleva probleemi omapoolseks kommenteerimiseks, kuid vastust pole tulnud, mistõttu sündis otsus kirjutise avalikustamiseks ilma teise poole kommentaarita.

Kui see siiski peaks veel tulema, siis lisame selle.

Loe edasi... (1806 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Vooluveekogudega seotud liikide ja elupaigakaitse Ida-Virumaal
Laupäev, Aprill 20, 2013 - 06:23 PM - 2484 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Vooluveekogude üldist olukorda Eestis hinnatakse rahuldavaks. Enim probleeme antud valdkonnas on tekkinud peamiselt inimtegevuse tagajärjel Ida-Virumaal. Peamiseks kitsaskohaks vooluveekogudega seotud liikide jätkusuutlikuse tagamisel Ida-Virumaal on näiteks Narva jõe alamjooksul asuv tsüklilise töörežiimiga hüdroelektrijaam, mis häirib paljude kalaliikide sigimist antud piirkonnas. Lisaks avaldavad suurt mõju kalade rändele, sigimisele ja elupaikadele ka veemajanduskavadega kooskõlastamata paisude loomine maaparanduse otstarbel. (Marksoo)
 
Antud juhtumi puhul on tegemist kohaliku tasandi keskkonnaprobleemiga. Riiklikus plaanis on mitme uuringute läbiviimisel täheldatud Eesti vooluveekogude head üldist olukorda, nagu eelpool sai mainitud (Ibid.). Kohalikule probleemitasandile viitab asjaolu, et vooluveekogudes olevate liikide elu häirimisel on suur osa just konkreetselt Narva jõel asuval hüdroelektrijaamal ning muul inimtegevusel, mis sealset piirkondlikku ökoloogilist infrastruktuuri kahjustab.
 
Kuigi väljatoodud keskkonnaprobleem on nii globaalses kui ka regionaalses perspektiivis küllaltki väike, on siiski asutud antud probleemi lahendama mitmel erineval tasandil. Kõrgeim tasand (regionaaltasand) käsitletava teema puhul on Euroopa Komisjon oma Natura 2000 programmi raames, mis näeb ette üle-euroopalise looduskaitse alade võrgustike loomist, mille eesmärgiks on säilitada või vajadusel taastada ohustatud liikide elupaikade soodne seisund (Natura 2000, online). Seega on mitmete loodusdirektiivide vastuvõtmisega ühtlasi Euroopa Liidu liikmed kohustatud looduskaitsealasid looma ning teisalt on tagatud ka direktiivide realiseerimiseks vajalikud vahendid (Ibid.).
 

Loe edasi... (2630 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kuidas valida suvel külaliskorterit?
Reede, Märts 22, 2013 - 07:56 PM - 2026 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eestis on tõusmas külaliskorterite rendi eelistus hotellide ja hostellidega võrdluses. Trend, mis on Lääne-Euroopas aastaid populaarne, eriti kohalikes kuurortlinnades. Endiselt on aga väga nõrgal tasemel külaliskorterite omanikelt õige informatsiooni uurimine.

Loe edasi... (1493 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kuidas valida diivanit?
Kolmapäev, Veebruar 27, 2013 - 03:25 PM - 3579 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Värv, suurus, mugavus on märksõnad mida peaksite oma diivanid ostmisel arvestama. Diivan ei ole lihtsalt mööbliese, see on tihtipeale elutoa süda. Seega võtme diivani valikut kui pikaajalist investeeringut, mida ei tasuks teha ainult ühe valikukriteeriumi põhjal.

Loe edasi... (987 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tarbimis- ja kiirlaenude intressimäärad on pisut langenud
Pühapäev, Detsember 02, 2012 - 07:37 PM - 2363 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tarbimis- ja kiirlaenude intressimäärad Eestis aasta algusega võrreldes peamiselt samale tasemele jäänud või siis isegi pisut alanenud.

Näiteks Smsraha ja Smsmoney puhul tuleb 1000 euro laenamisel 6 kuuks varasema igakuise 228 euro asemel tasuda 200 eurot. Aastaks võetud 5000 eurose laenu kuumakse on 661 euro asemel 595 eurot. Ka BIGBANKi laenuintress on alanenud: 1000 euro laenamisel 12 kuuks on kuumakse alanenud seniselt 106,67 eurolt 105 euroni, 6000 euri laenamisel aastaks on kuumakse senise 640 asemel 627 eurot. Väiksemaid muudatusi on teinud ka paljud teised kiir- ja tarbimislaenudele spetsialiseerinud firmad.

Loe edasi... (1947 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Millega lumekoristust tellides arvestada?
Reede, November 30, 2012 - 05:47 PM - 2373 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Seoses esimse suure lumega on lumekoritus tallinnas hoo üles võtnud. Lumekoristus firma tellimisel tuleks jälgida kolme põhi reeglit, et mitte petta saada.

1. Vaatada kas lumekoritus firma näol on tegemist ikka OÜ-ga. Thiti peale pakuvad sama teenust ka eraisikud kellel pole selleks vastavat väljaõpet.

Loe edasi... (400 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Vastutustundlik laenamine on nagu sõprus – kahepoolne
Neljapäev, November 15, 2012 - 03:28 PM - 2706 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kiirlaenude võrdlusportaal ParimIntress.ee uuris Eesti suurimate kiirlaenufirmade juhtidelt kiirlaene puudutavate regulatsioonide kohta.

“Laenuäri on sotsiaalselt väga tundlik valdkond ning vastutustundetud laenuandjad saavad kerge vaevaga ühiskonnas tõsiseid probleeme tekitada,” ütleb laenufirma BestCredit tegevjuht Fred Sooläte. Kõik me mäletame ju buumiaega, mil kiirlaenuäri suure hooga ning sageli läbimõtlematult käima läks. Kaasatulnud probleemide järelkaja on ühiskonnast visa kaduma. Lisaks tarbijale kannatavad selle all aga ka kiirlaenuärid.

Loe edasi... (755 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Lumekoristus meelespea talve eel
Reede, Oktoober 26, 2012 - 12:52 AM - 2451 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kohe kohe on talv ukse taga ja kõigile tuleks südamele panna, et katuste lumest puhastamine on üks ohtlikumaid lumekoristus tegevusi.

Katuste puhastamisega kaasneb kindlasti alati allakukkumise risk, mida kindlasti suurendab ka lume libedus. Samuti võib lumi koristamise käigus katuse küljest lahti tulla ja varisema hakata. Ebameeldiva ehmatuse osaliseks või lausa viga võib saada aga lume loopimise piirkonda sattunud juhuslik mööduja.

Loe edasi... (1300 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Caralluma
Reede, Oktoober 05, 2012 - 02:05 AM - 2463 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Augusti kuus läksin minagi reklaamitud Caralluma kaalulangetus toote õnge!

Tellisin heausklikult tundmatu toote omale prooviks ja tuvumiseks teades,et kui toode ei sobi makstakse raha tagasi.Kuid Kahjuks juhtuski nii,et ma seda toodet tarbida ei saanud ja tagastasin toote.

Loe edasi... (462 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 10 kiiret soovitust laenuvõtjale
Teisipäev, September 18, 2012 - 01:05 AM - 2249 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kuna laenud ja laenamine on teema, mille olulisusest ei saa me kuidagi ümber lükata otsutasime kirja panna 10 kiiret soovitust laenuvõtjale.  Veel rohkem laenamist puudutavat infot leiad siit

Loe edasi... (1155 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mida pidada silmas kinnisvara tagatisel laenu taotlemisel?
Esmaspäev, September 10, 2012 - 12:27 PM - 3236 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Laen kinnisvara tagatisel on muutnud üha populaarsemaks ning seda kasutatakse tihtipeale uue elamise soetamiseks või näiteks olukordades, kus vana maja või korter on veel müümata, kuid uus elamine juba välja vaadatud. Samuti kasutatakse kinnisvaralaenu ka tihtipeale ettevõtte stardikapitali loomiseks või käibevahendite hulga suurendamisek.

Loe edasi... (1511 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kuus nõuannet, kuidas laps säästlikult kooli saata
Reede, August 31, 2012 - 12:41 PM - 2143 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kohe algab kool ning paljud lapsevanemad veeretavad tõenäoliselt peos sente ning püüavad hambad ristis septembrile vastu minna, et kõik asjad ostetud saaks ning toidulegi raha üle jääks. Laenuportaal ParimIntress.ee kogus kokku kuus nõuannet lapsevanematelt, kuidas pere eelarvet säästa ja kooliminekust tore sündmus teha.

Pane paika eelarve. Klassikaline soovitus on esimeste hulgas ka siin. Pane paika eelarve, kui palju sel sügisel erinevate kooliga seotud asjade peale kulutada saad. Jaota kulutused kolmeks:

Loe edasi... (1536 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pidev kaotamine pokkeris lõppes SMS laenudega
Reede, August 24, 2012 - 12:03 AM - 2250 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Selles, et hasartmängurid ja kasiinosõltlased kasutavad oma kire rahastamiseks erinevaid võimalusi, mille hulka kuuluvad ka laenud ja smslaenud pole enam ammu midagi uut. Kuid kas ahvatlevad need hõlpsalt kättesaadavad, kuid röövelliku intressiga laenutooted ka kaotavaid pokkerimängijaid?
 
Veebilehe ParimIntress.ee poole pöördus inimene, kes kaotas pokkeri rahamängus palju raha ning oli sunnitud lootuses viimaks võitma hakata kiirlaenu võtma. See aga ei õnnestunud ning viimaks muutus olukord niivõrd keeruliseks, et probleemi lahendamiseks tuli pöörduda võlanõustajate poole.
 

Loe edasi... (496 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mobiilirakendus telefonidele võimaldab laenu võtta igalt poolt
Reede, August 10, 2012 - 04:26 PM - 1966 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eesti laenuturul tegutsev ettevõte BestCredit, mis tegeleb 
kiirlaenude, tarbimislaenude, käenduslaenude ja kinnisvaralaenude
 väljastamisega. On loonud Eestis ainulaadse 
mobiilirakendus muutes Sinu nutitelefoni virtuaalseks
 rahamasinaks.

Loe edasi... (1350 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Poole aastaga kogunes postkasti 6,3 kg reklaami
Kolmapäev, Juuli 04, 2012 - 11:59 AM - 2088 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Postkasti laekub pisipakkide, kirjade ja arvete kõrval üsna palju kõikvõimalikku reklaami. Ja ilmselt on nii mõnigi meist postkasti avades ohanud ja kirunud, et taas on see pilgeni ainult reklaami täis topitud.

Reklaami laekumine postkasti sõltub eelkõige elukohast, linnas on see suhteliselt suur, maakohas aga olematu. Kuid kui palju tegelikult tuleb postkasti seda paljukirutud reklaami?

Loe edasi... (1497 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Homme tõuseb õppelaen?
Kolmapäev, Juuni 27, 2012 - 05:45 PM - 1959 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Homme (27.06.12) võtab Valitsus arutlusele eelnõu, mille kohaselt tahetakse tõsta õppelaenu maksimaalmäära ühe tudengi kohta järgneval õppeaastal 1920 euroni. Eelnevalt oli õppelaenu maksimaalmäär õppeaasta kohta 1917 eurot ja 35 senti. Nagu näha on, siis tõus on “tervelt” 2 eurot ja 65 senti.

Loe edasi... (370 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Jaanipäeva eel tuleks hoiduda emotsionaalsetest laenudest
Reede, Juuni 22, 2012 - 12:15 PM - 2061 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Laenuvõrdlusportaal ParimIntress.ee hoiatab tarbijaid, et Jaanipäeva eel ei tohiks inimesed kiirlaenu võtta kergekäeliselt.

Iga laen tuleb varem või hiljem tagasi maksta ja ühel hetkel hea ideena tundunud emotsionaale laenuotsus võib tulevikus olla ebavajalik ja kallis.

Loe edasi... (316 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kas purjus peaga võetud kiirlaene saab kaineks saades vaidlustada?
Esmaspäev, Juuni 18, 2012 - 02:19 PM - 1904 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused MTÜ Võlanõustajad võlanõustamise spetsialisti Terje Lääts vastab sms laenude ja kiirlaenude võrdlusportaali ParimIntress.ee küsimustele.

Intervjuu MTÜ Võlanõustajad võlanõustamise spetsialisti Terje Läätsega.

Mida teha, kui inimene ei suuda oma laenu õigel ajal tagasi maksta?

Võlanõustaja Terje Lääts: Kõigepealt tuleb ühendust võtta laenuandjaga ja püüda koos probleemile lahendus leida. Muidugi ei tasuks sõlmida endale ebasoodsat uut kokkulepet.

Loe edasi... (2110 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Võlanõustamise põhjuste „edetabel“ on järgmine:
Kolmapäev, Juuni 06, 2012 - 08:06 PM - 2351 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mustamäe Halduskogu ja sotsiaalkomisjoni liige Tiia Tiigi räägib kiirlaenude võrdelmisega tegevele portaalile ParimIntress.ee võlanõustamisest ja sellega kaasnevatest asjaoludest läbi Mustamäe Halduskogu perspektiivi.

Võlanõustamise eesmärgiks on aidata rahalistesse raskustesse sattunud inimesi ja ennetada võlgade tekkimist. Teenus ei koosne rahalise abi andmisest ega võlgnike kaitsest, vaid on töö inimestega ja Mustamäe Linnaosa Valitsuses saavad inimesed esmatasandi võlanõustamist.

Loe edasi... (1905 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kiirlaenudega seotud probleemidega pöördutakse tarbijakaitseamet üllatavalt vähe
Reede, Juuni 01, 2012 - 05:00 PM - 2373 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tarbijakaitseameti kommunikatsioonijuht Siiri Erala vastab  Eesti sms- ja kiirlaenude võrdlusportaali ParimIntress.ee  küsimustele.

Mõni kuu tagasi jäi õhku teema, kus räägiti kui vähe tegelikult kiirlaenudega seotud probleemide puhul Tarbijakaitseametisse pöördutakse. Sellest lähtuvalt võib järeldada, et kas kiirlaenudega probleemidesse sattunud inimesi on väga vähe või pole Eestis sellist konkreetset koondavat institutsiooni, kuhu sellenäoliste probleemidega pöörduda.  Täpsema ülevaate ühest võimalikust asutusest, kuhu pöörduda kui ollakse näiteks just SMS-laenudega probleemidesse sattunud, leiab alljärgnevas intervjuus Tarbijakaitseameti kommunikatsioonijuhi Siiri Eralaga.

Loe edasi... (4599 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Aldari poeketi hinnad linnas ja maapoodides.
Kolmapäev, Aprill 11, 2012 - 11:25 PM - 2187 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused näiteks toon Poola õuna kg maksis täna Rakveres 0.85 senti...40 km kaugusel Tudu poes,mis on Aldari keti pood maksab sama õun 1.15. Kusjuures müüdavad õunad on tihtipeale plekised.

Olen kohalik ja tean,kõik kaubad on palju kallimad kui linnas.Kaubad on ka halva kvaliteediga,näit. taskulambipatareid,need on pooltühjad või siis suhkruasendaja.Kõike kaupu ma ei jõua siia välja tuua,aga kusagil peab olema ka piir.Mul pole valikut,pean selle kaubaga leppima,kuna 40 km raadiuses ei ole ühtki teistt poodi kuhu toidukraami ostma minna,kuid sooviks paremat kauba kvaliteeti ja norm.hindasi.

/sullemulle/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 värske räime "parim enne"
Kolmapäev, Märts 28, 2012 - 02:06 PM - 2138 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kristiine keskuse "Prismas" on müügil värske räime filee ja rümbad. Eile 27. märtsil 2012. oli kastidele märgitud säilimisaeg 2.04 ja 10.04. Kuidas on see kala töödeldud, st saavutatakse nii pikk säilimisaeg?

Milline on lubatud juba ilmselt vanema kala sisalduse protsent värske kala hulgas. Eile oli see hinnanguliselt 5-10 %.

Kes oskab vastata?

/kaiatu/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 SMS petukas
Kolmapäev, Detsember 21, 2011 - 03:06 PM - 2191 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tahtsin kasutada Google Translatorit, aga kirjutasin kogemata http://translate.ggole.com/. Paistab nagu normaalne Google leht, tegelt on tüngakas, kus peale küsitluse täitmist kutsutakse üles regama tähtajatu teenusega, mil ei ole Googlega midagi seost. Järjekordne näide petukast.

/tarvok/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Umbkeelne teenindus tervisekeskuses KOSMED (Narva mnt 7-346)
Esmaspäev, Oktoober 24, 2011 - 11:07 AM - 5839 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kogesin kohutavat teenindust tervisekeskuses KOSMED, kus ei osatud sõnagi eesti keelt ning teenuse saamiseks oli vaja telefoniteel eestikeelset tõlget.
Soetasin pahaaimamatult nimetatud tervisekeskuses pakutava näohoolduse jaoks voucheri. Paraku ei uurinunud eelnevalt antud salongi kodulehte, mis on pooleldi venekeelne. http://cosmetolog.eu/

Loe edasi... (844 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kook
Pühapäev, Oktoober 23, 2011 - 12:12 PM - 2224 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused 21.10.11 õhtul toodi külakostiks poest ostetud Lõunapagarite poolt valmistatud kook, "Kirsijogurti kook" 450g , sealt sain mina ja külastaja kumbki võtta vaid ühe ampsu, sest see nö. seebimaitse oli lihtsalt kohutav, mis tungis suust isegi ninna. Sellele ühele ampsule järgnes ka pikkamööda vägagi halb enesetunne kõhus. Mul on see kook alles, see kehtib 23.10.11 22:00-ni. Palun Lõunapagarite tegevust kontrollida, sest selliseid tooteid ei tohiks kindlasti tarbijad heausklikult osta, mis mõjuvad tervisele halvasti.

/Aveky/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Viasati klienditenindus
Kolmapäev, August 17, 2011 - 12:20 PM - 3110 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Avastasin mob telefoni arvet uurides, et Viasati klienditeeninduse telefonile helistades on kordades kallim kõnetariif. Pahaaimamatult vestlesin kümneid minuteid operaatoriga tehnilisest rikkest.

Jääb arusaamatuks, miks ei teavitata klienti kallimast kõnetariifist. Kas ikka on selline käitumine seaduslik?

Janno
/jannot/

1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Küsimus.
Teisipäev, August 16, 2011 - 11:53 AM - 2928 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused On selline küsimus.

Kui mina,kui tarbija olen saatnud Saaremaa Tarbijate Ühistu juhtkonnale kirja ja soovinud sellele vastust,siis ,kas Saaremaa Tarbijate Ühistu juhtkond on kohustatud minu küsimusele üldse reageerima või mitte.

Viisin Kuressaarde Saaremaa Tarbijate Ühistusse isiklikult ühe kirja,milles oli küsimus intsidendi kohta Muhus,Liiva kaupluses .

Loe edasi... (1113 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 kaardiga maksed kauba eest
Laupäev, August 13, 2011 - 02:20 AM - 3031 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Täna 12.08.11 kell 18 umbes, tahtsin osta Kauplus Starline Mustika keskuses mobiil telefoni Samsun ACE mille soodus hind oli 239 eurot ja norm hind 255. Enne mind seisis meeste rahvas ja ostis telefoni laadiad ja maksis selle eest panga kaardiga.

Ja kui mina tahtsis maksta telefoni eest oma panga kaardiga, müüa seletas mulle et kui ma maksan kaardiga ma pean tasuma täis hinna, mis on 255. Ja kui matahaks soodus hinna eest telefoni saada, siis pean maksma sularahas. Ma küsisin müüa käest, miks sellistest tingimuistest kusagil kirjas ei ole. Küsisin et ta näitaks mulle kus sellest kirjutatud on. Selle peale müüa mulle vastas, et ei ole kusagil kirjas ja et tema teatab mulle sellest. Ma helistasin nende kontrorisse ja mulle öeldi et nende mustika kaupluses pangaterminal ei tööta. Siis ma hakkasin tõestama, et ikka töötab ja ütlesin et just üks mees ostis kaupa. Selle peale oli jalle vastus et ei tööta. Aga mulle pakkuti minna krestiine kauplusesse ja osta seda telefoni kaardiga seal. Aga see on ju tegelikult tarbija õigust rikkumine. Miks ma pean minema teisele kohale, kui ma tahan osta siin ja praegu? Ja kasutades oma panga kaarti.

Loe edasi... (350 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kaelakarbonaad Maximast.
Kolmapäev, August 10, 2011 - 06:31 PM - 4618 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin eile Võru maximast sealiha kaelakarbonaadi, mis oli vaakum pakendis ja tundus täiesti normaalne liha olevat. Aga kodus seda ahju pannes hakkas erituma hinge matvat aroomi -- tegu oli KULDI LIHAGA? Kas sellist liha tohib poes üldse müüa? Igastahes on praeahi rikutud, seal ei tee juppaega midagi. Mida teha!

/antskaval1/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tee test ja võida inglise keele kursus!
Neljapäev, Mai 19, 2011 - 05:53 PM - 3435 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kui te saate enda e-posti postkasti kirja, mille saatjaks on "Sinu keelekursus" "kampaaniakuller@kampaaniakuller.com" ja pealkirjaks on Tee test ja võida inglise keele kursus!Kirja sisu:
Tahad teada, kui tugev on sinu inglise keele tase!

Pakume sulle parimaid nippe, millega saad oma inglise keele taset tõsta!
Siis ma ei soovita teil seda teha kuna see on NATTA.COM-i järgmine katse inimestelt raha välja petta ja kui te sellele reklaamile lähete siis TARBIJAID ei ole hoiatatud ning informeeritud.

Loe edasi... (371 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Swedpanga sissemakseautomaadid "Söövad" raha!
Teisipäev, Märts 29, 2011 - 04:43 PM - 3315 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Panin tana ennel6unat Swedpanga sissemakse automaati 40 eurot kuid aparaat jooksis kokku ja raha minu arvele ei j6udnudki!Laksin siis Swedpanga kontorisse,mis asus sealsamas automaadi juurde.Teller toksis midagi arvutisse ja ütles,et selle jarele uurimine v6tab aega 10 paeva.

Loe edasi... (268 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Konsumi uste sulgemine.
Neljapäev, Märts 24, 2011 - 09:16 PM - 2774 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Konsumi pood paneb Jõhvis oma uksed kinni tavaliselt juba 5-10min enne kui peaks.

Loe edasi... (180 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Peremehe Hakklihasegu
Neljapäev, Jaanuar 27, 2011 - 08:44 PM - 3350 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused AS Valga Lihatööstus tõi turule Maks ja Moorits kaubamärgi all uue hakklihasegu - Peremehe. Järgmine päev oli valmistatud toidul surnud linnu lehk.

Loe edasi... (786 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Maahärra Mehhiko Pada
Neljapäev, Jaanuar 27, 2011 - 12:49 AM - 5669 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ma olen praegu nii ärritatud. Ostsin Maahärra külmutatud juurviljad ja milline tore üllatus.

Loe edasi... (691 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Parkimine Mustamäe haigla juures on halvasti korraldatud.
Kolmapäev, Jaanuar 19, 2011 - 04:34 PM - 3782 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Parkides Mustamäe haigla juures parklas, on seal parkimisautomaadid kuhu saab sisestada raha. Aparaadil on suurelt kirjas COIN RETURN, mis tähendab raha tagastust.

Aga seal on ka väikses kirjas kirjutatud, et aparaat raha ei tagasta.
Kui sul on mingi terviserike ning tahad minna kiiresti haiglasse, siis sul ju ei ole aega lugeda seda väikest kirja vaid juhindud sellest, mis on suurelt kirjutatud.

NB! PS! Traumaosakonnas on küll olemas suur parkimisaparaat, kust saab peenraha tagasi

Loe edasi... (646 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Selveri lihtsad ja väikesed € hinnad
Laupäev, Jaanuar 15, 2011 - 11:44 AM - 3941 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olge nii kenad ja minge võtke selverist selline üllitis. Või sisenege allpoololeva lingi kaudu:
http://issuu.com/agemccann/docs/selver_euro_otsepost?mode=embed&layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fwood%2Flayout.xml

Sealt vaatab teile vastu hinnakiri, mis algab küll 5-sendise ümardusega, kuid sujuvalt läheb üle 1€ ümardusele. Kas see on normaalne? Kas liigume "sujuvalt" rahaühiku 1€ suunas? Kas tõesti piisas 2-st nädalast, et ümardamisreeglid oma suva järgi teostada? Siit selgub, et 1sent pole mingi raha, isegi 24 senti on väärtusetu.

/Vangelis/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Eksitav info suurtel kaubandusketi kauplustel
Kolmapäev, Detsember 22, 2010 - 10:40 AM - 3281 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tahan juhtida Teie tähelepanu sellele, et suurtel kaubanduskettide kauplustel ( Rimi, Maxima, Selver) on väljas suurelt valgustatud reklaam, et kauplused on avatud kella 23.00-ni .Tegelikkuses on kauplused avatud talvisel perioodil ainult 22.00-ni.

Kas oleks võimalik juhtida kaupluste tähelepanu sellele ? ja talvisel ajal need reklaamid kasvõi kinni katta, et ei tekiks ekslikku muljet, et ostlemiseks on veel tunnike aega, kuigi kauplus on juba suletud.

/lihtsaltarvaja/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mobiilne internet
Neljapäev, November 11, 2010 - 02:03 PM - 3267 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Pakutakse erinevaid interneti ühenduse pakette kus kallim pakett tähendab võimalust kasutada kiiremat sidet suurema hinna eest. Reaalselt kalleima paketi omanik kunagi ei saavuta odavama pakiti kiirust, kuid saab arve vastavalt kallile paketile. Operaator seda põhjendab, et arve väljastatakse täies mahus kuna teenust on kasutatud aga maksimaalne kiirus on ainult võimalus.

Loe edasi... (280 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Suitsuandur
Pühapäev, Oktoober 31, 2010 - 05:40 PM - 3265 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin Rakverest Tamrexist ligi aasta tagasi suitsuanduri. Nüüd hakkas see streikima ja hakkab iseenesest tööle, kuigi on tolmust puhastatud ja patarei on korras. Pakendil on kirjas, et maaletooja annab 5 aastase garantii.

Loe edasi... (187 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mõrvarlik Maagi konservikarp
Neljapäev, Oktoober 21, 2010 - 04:40 PM - 3711 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Juba aastaid olen ostnud abivahenditeta avatavaid konservikarpe ja neid ettevaatlikult avanud - täna püüdsin eriti ettevaatlikult avada aktsiaseltsi või osaühingu MAAG konservikarpi, mille sisu tõotas olla vürtsikas sealiha või midagi sellist... üritades eriti ettevaatlikult seda karpi avada, kargas terav plekist serv sõrme nii, et ruutsentimeetrine tükk jäi naha riba külge rippuma, alt paistis verine, säbruline liha... oleks see olnud lihtne sisselõige, oleksin ma ehk sellega leppinud, aga oli ilmselge, et tagasi ei ole seda tükki mõtet õmmelda ja kiirabisse minnes lõigati ripendav sõrmeots ära, tohterdati ja seoti kinni...

Loe edasi... (1855 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 linn külmaks
Kolmapäev, September 15, 2010 - 12:11 PM - 3049 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Seoses sellega, et Sillamäe MEKE on võlgades, ei saa nüüd tarbijad soojust.

NB! Mis nüüd saab elanikest ja kelle poole pöörduda ja kust abi saada?

Loe edasi... (298 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 ELISA PETUKAMPAANIA TULEB LÕPETADA JA KOHE!!!
Teisipäev, September 14, 2010 - 02:00 PM - 4176 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused ELISA MAX 350 = Elisa võrgus võid rääkida niipalju kui jaksad ning teistesse võrkudesse igas kuus 10 tundi ning saata 600 SMSi. SEE EI OLE PIIRAMATULT KÕNESID JA SMSe!!!!

Loe edasi... (63 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Elektrooniline sigaret eCIG - väited, et veenda
Reede, August 06, 2010 - 01:01 AM - 5100 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Hoidke oma tervist - Selleks on suitsetajale parim elektrisuits

Pole kahtlust, et kõige olulisem põhjus üleminekuks kaasaegsele tootele, mida nimetatakse elektrooniline sigaret ehk e-sigaret - on tervis.Teadlased on leidnud tubakasuitsust rohkem kui 4000 kemikaali. Igal aastal see number suureneb. Tavasigaret sisaldab veel u.700 kahjulikku ainet sealhulgas mutageene, allergeene ja teisi toksilisi aineid. Neist u.100 võivad arstide sõnul põhjustada vähki!

Loe edasi... (575 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 !?!?!?
Reede, Juuli 30, 2010 - 09:49 AM - 3448 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere. Mul on selline huvitav "asi" juhtunud:

Loodan, et köik ikka teavad, mis tähendab "parim enne" ja "kölblik kuni" !?

Loe edasi... (597 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 "Talutooted" Kiili Maximas: näm-näm
Neljapäev, Juuli 29, 2010 - 01:52 PM - 6445 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kiilis on ilus MAXIMA pood, milles asub omakorda visuaalse hinnangu kohaselt üsnagi sümpaatne pisipood "Talutooted".

Sellest taludoodete poest võib kalamees osta sinki koos rasvaste ussidega, mida vahest kalapüüdmisel saab kasutada, kuid minu külalistele need küll ei meeldinud.

Aga asjast lähemalt ...

Loe edasi... (1495 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 eesti raha ei kehti tänasest
Neljapäev, Juuli 29, 2010 - 12:31 PM - 3320 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused täna selgus et ei saa osta poest müntide eest

Loe edasi... (826 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Elion
Teisipäev, Juuli 13, 2010 - 04:46 PM - 3123 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mure Elioni Amino 530 digiboksiga

Loe edasi... (455 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 kaaluabi.ee
Teisipäev, Juuni 29, 2010 - 10:41 PM - 3655 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sai liitutud ja ka kasutustingimused korralikult läbi loetud. Polnud seal mitte kui midagi sellist mis oleks mulle vastu hakanud. Olin ja olen ka siiani rahul selle koduleheküljega, kuid olen pettunud omanikus. Probleemiks siis see et sain kaks nädalat tagasi teada et olen rase. Kirjutasin kaaluabi toimetusse ja palusin peatada minu konto kuni ma neile kirjutan soovi tagasi tulla kaalu langetama. Vastuseks tuli küll palju õnne ja kõike muud kuid minu soovile vastust ei tulnud enne kui oli nädal möödas ja ma uuesti nendega ühendust võtsin et kuhu on jäänud nende vastus.

Loe edasi... (1066 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 RIMI poekett
Laupäev, Juuni 26, 2010 - 07:59 PM - 3575 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused RIMI müüb hallitanud ja mädanenud maasikaid

Loe edasi... (352 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Selveri kampaania 199 kr 24 purki õlut
Pühapäev, Juuni 20, 2010 - 10:47 AM - 4105 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Märkasin telekas reklaami, et alates 17.06 kuni vist oli 20.06 on selveris A.Lecoq Special õlu -0,5 l ja 24 purki hinnaga 199 eeku. Seadsin sammud 19ndal Keila Selverisseja mida polnud, oli soodne õlu.

Loe edasi... (426 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Discounetri laomüük
Laupäev, Juuni 19, 2010 - 11:32 AM - 4598 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Pöördun Teie poole, teavitamaks ja jagamaks oma pettumust Discounter (Rannuti Kaubandus)laomüügil toimunu üle.

Loe edasi... (770 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kui pole ligipääsu müügisaalides ratastooli kasutajatele
Neljapäev, Juuni 17, 2010 - 02:37 PM - 3063 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen ratastoolis liikuja ja juba pikemat aega hädas mitmes suures kaasaegses müügikohas, sest omanikud on raha kokkuhoiuks ehitanud nii väikesed laoruumid, et kaubapäevadel kasutatakse müügisaale ladudena - tagajärjeks on ratastoolis liikuja jaoks kaubaga ummistatud läbikäigud (ja tihti ka lapsevankriga liikuja jaoks).

Loe edasi... (746 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pärnu Haigla visiiditrahv
Kolmapäev, Mai 19, 2010 - 12:46 PM - 3649 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Info kõigile Pärnu Haigla teenuseid kasutavatele klientidele:

Mõelge enne läbi kui Pärnu Haigla teenust kasutate.

Loe edasi... (328 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Helvetia Direct Marketing D.O.O on petis
Esmaspäev, Mai 10, 2010 - 03:49 PM - 21460 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ettevaatust sellise firmaga!Saades nendepoolse tasuta pakkumisega kirja ja soovides tasuta kaupa saada saadetakse koheselt ka tasuline ja rämps kaup välja.Isegi kui tasuta kaupa EI VÕTA VASTU JA TAGASTAD hakatakse nõudma hiljem viiviseid ja antakse üle Lindorf inkassole.

Loe edasi... (437 tähemärki on veel) 3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tasuline test internetis
Esmaspäev, Mai 03, 2010 - 10:28 AM - 3793 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Rate.ee portaalis IQ - testi tasulisust püütakse varjata väikese halli kirjaga, mida kiirel internetiajastul jääb tihti märkamata, sest võrreldes muu tekstiga on see väikeselt ja silmatorkamatult.

Loe edasi... (401 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Levi Strauss & CO
Esmaspäev, Aprill 26, 2010 - 10:02 AM - 4313 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere, kaastarbijad!

Olen juba pikaajaline teksade kandja ja seda eelkõige mugavuse ja vastupidavuse poolest.

Oled maal või põllul, kus iganes ja mis iganes toimetustega sa ka ei tegeleks on hea teksa ideaalne riietus. Kuni tänasepäevani kui otsustasin sama mudeli kasuks, mida olen juba aastaid endale muretsenud ja omanud, vaatamata hinnale. Nii palju kui mina ennast tean teksasi kandvat, just seda konkreetset Levi Strauss 501 mudelit, olen alati olnud väga rahul ja ei mingeid pretensioone. Viimasepeal klassika ja istub alati mugavalt jalas ja ei mingeid niukse viukse, kuni nüüd jubeduse tipp mind rabas ja avastus oli suur. Olen klassikaline keskealine mees ja soovin mugavt riietust ning ei ole harjunud sellega kuis aluspesu, tagant, kummardades välja paistab ja mis iganes, ronib püksi jalgevahe sinna kannika vahele siis on jama käes. Mina leian, et kui ikka on firma teinud mudeli muudatuse siis ka kajastub see muudatus ka konkreetse mudeli markeeringus ja seda peaks iga klient koheselt ka teada saama. Klassikalisest 501-st pole mitte midagi muud kui ainult see markeering jäänud ja sain suure pettumuse osaliseks ja ei taheta nüüd isegi neid tagasi võtta, selgitatakse, et olen kandnud ja ostust aeg juba üle ja mis iganes. Raske raha eest on minul garaazis nüüd autovelgede puhastamiseks head riiet mõnuga.

Loe edasi... (2531 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 SELVER'i köök - vot siis...
Laupäev, Aprill 24, 2010 - 10:22 AM - 4819 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen aastaid kasutanud aeg-ajalt Selver'i kööki.

Noh nii paar korda kuus ikka. Ja nüüd siis vot see, et eile (24.04.10) Tallinnas Pärnu mnt SELVER'i köögist hangitud maksakaste ja mulgipuder viisid sooled sellisesse seisu, et nad on suisa siniseks s...tud.

Tänan SELVER!

/Aara/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Saades kingitust välismaalt, arvesta, et pead kingituse eest peale maksma!
Kolmapäev, Aprill 21, 2010 - 11:12 AM - 3541 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused välisriigist tuttav saadab kingituse lapsele ja siis küsitakse selle eest kingituse väärtusesest ligi 50% osas makse, Tolli- ja käibemaks.

Loe edasi... (935 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Ettevaatust Elioniga
Esmaspäev, Aprill 05, 2010 - 10:28 AM - 3195 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Soovitan hoolega jälgida oma Elioni Digi-TV arveid. Mina avastasin alles tagantjärgi et olen pea aasta maksnud videolaenutusest tellitud filmide eest mida ma tegelikult vaadanudki pole.Kaebuse peale sain vastuseks, et Elion tasuta teenuseid ei osuta.

Nii et hoolimata nende ilusatest reklaamidest ja tootearendusest jääb klient ikkagi lolliks.

/miiskin/

NB! Milline võiks olla ELIONi vastus?

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 SWEDPANK MÜÜB OMAMOODI VARA!
Reede, Märts 19, 2010 - 01:20 PM - 8491 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Soovin kirjutada teile oma huvitavast kogemusest liisinguauto tagastamisest ja selle müügi protsessist!

Asjad kulgesid väga imelikult ja loo lõpp tundus väga kahtlasena.

Loe edasi... (3881 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 liisingfirma tapab noori peresid ükskõiksusega.
Esmaspäev, Märts 08, 2010 - 10:56 PM - 3454 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Minu vanem tütar võttis umbes kaheksa kuud tagasi liisinguga auto,autol ilmnesid vead kohe - näiteks ei töötanud käsipidur,elektrisüsteemi rikked,veermiku vead jne.

Läks siis tütar koos mehega autoaeda kust see auto väljastati, see asus tartus.

Loe edasi... (1368 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Närimiskumm ORBIT sisaldab mürki aspartaam
Teisipäev, Veebruar 23, 2010 - 11:36 AM - 6554 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Aspartaam on üks puhas selge mürk.

Kui toiduainetes, kus on sees aspartaam, peab olema ka (eesti keelsele)sildile seeNÄTS Orbit- seal on kirjas inglise keeles aspartam -aga eesti keelses tekstis on kirjas ainult " et sisaldab fenüülalaniini allikat". Aga mitte aspartaami. Kas ei peaks mitte aineid nimetama nende õigete nimedega, et mitte inimesi petta ? See on sulaselge inimeste petmine.

Loe edasi... (223 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tuludeklaratsioonid saadetakse esmajärgselt kohtutäituritele!!
Pühapäev, Veebruar 14, 2010 - 10:39 PM - 3555 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Täitsin täna selle aasta deklaratsiooni ja kui olin kinnitanud selle ilmnes et esmajärgselt laekub tagastamisele kuuluv raha kohtutäiturile.

Loe edasi... (440 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 NS king - teenindus on õudne
Pühapäev, Veebruar 14, 2010 - 12:54 PM - 5775 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin NS king'ast nahast talvesaapad 1529.- . Möödus kaks kuud ja lukk läks katki

Loe edasi... (886 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pixmania
Esmaspäev, Veebruar 08, 2010 - 02:58 PM - 8064 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Pixmania Fotovistavale info
Hullumeelne Pixmania teenindus

Loe edasi... (1447 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EMT sõbrale helistamine 25 senti minut
Teisipäev, Veebruar 02, 2010 - 03:16 PM - 4692 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused NB! NB! NB! NB! NB! NB! NB! NB! NB! NB!

!!!TEGELIK EMT sõbrale helistamine 25 senti minut!!!

Sõbraliin - esmakordne määramine - 0,00EEKi
(valida saab vaid EMT numbri!!! mitte sõbra oma!!!)

NB! VIHANE EMT KLIENT juba 11 aastat.
VIHANE REKLAAMI PEALE KUS RÄÄGITAKSE ET
VÕIN KOLMELE SÕBRALE SOODSALT HELISTADA.

Loe edasi... (177 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Probleemid tasuta parkimisega
Pühapäev, Jaanuar 10, 2010 - 05:13 PM - 3749 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tallinna Kesklinnas peaks teatud aegadel parkimine olema tasuta. Õhtusel ajal ja osaliselt puhkepäevadel. Ehk on liiklusmärkidel, aga neid on ju keerulisem möödasõites jälgida, tahaksin enne kesklinna sõitu seda välja uurida.

Nii Tallinn.ee kui ka parkimist korraldava Ühisteenuste kodulehelt on seda infot raske leida. Mul tegelikult jäigi see leidmata. Ainult laupäevase kella-aja leidsin, kui lugesin KKK rubriiki Ühisteenuste lehelt.

Loe edasi... (626 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 SAMPO PANGA "ISEKAS"
Kolmapäev, Jaanuar 06, 2010 - 06:31 PM - 4466 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused SAMPO PANK: Pole usaldust väärt.
ISEKAS - Suur pettumus!
Panga teenindajaid valetavad.

Loe edasi... (1507 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 TeleYks kõnekaart
Reede, Jaanuar 01, 2010 - 05:10 PM - 6691 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Stardikas

TeleYks kõnekaart töötab Elisa võrgus - saad kvaliteetse levi parima hinnaga!

TeleYks kõnekaart:

* Levib Elisa võrgus
* Kõikidele TeleYhe, ZEN-kõnekaardi ja Elisa mobiilidele helistades kõneminut 0 krooni.
* Kõneminut on 0.78 kr/min ööpäev läbi
* Helistab välismaale
* SMS, MMS
* Surfab internetis
* Kehtib 6+1 kuud
* Sisaldab 25 krooni kõneaega
* Ei sisalda lepingut ega arveid

TeleYks kõnekaardiga saad liitumislepingut sõlmimata kasutada mobiilside teenuseid eriti soodsalt.

Loe edasi... (235 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 ROOSTEVABA saunaboiler Skamet OÜ (Pärnus)
Teisipäev, November 24, 2009 - 09:44 PM - 9532 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kas kellelgi on veel kogemusi selle firmaga??? Sai soetatud selline 3mm paksusest terasplekist ja roostevaba (2mm) saunaboiler 2008 aasta juulis, aga ühendatud ja kasutama hakkasime alles novembris.

Ja kui siis selle aasta 2009 augusti algul järsku hakkas see boiler sileda kohapealt tilkuma ja mitte 1 koht vaid kohe 2 erinevat ja mitte keevituse kohast vaid täiesti sileda pinna pealt!?!!

Loe edasi... (1161 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Hoiatan teisi raharööviva lehe (http://www.cellxl.co.ee) eest!!!
Esmaspäev, November 09, 2009 - 09:44 AM - 6728 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere.

Ühestküljest on see murekiri, teisest küljest hoiatan teisi, kes võivad samamoodi petta saada kui mina.

Nimelt minu lugu on selline: Kuskil meediaportaalis vilkus reklaam, et tule testi oma IQ-d. Mõtlesin, et kui tasuta siis miks mitte vastata küsimustele ja näha, kui nutikas ma olen.

NB! ETL kodulehe toimetajad soovivad, et http://www.cellxl.co.ee toimetajad esitaksid käesolevale kirjale oma kommentaari.

Loe edasi... (1005 tähemärki on veel) 4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Sooline diskrimineerimine jätkub ...
Kolmapäev, Oktoober 28, 2009 - 10:26 AM - 3774 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kuidas saab ikka tänapäeval küsida öö klubidesse sisenemisel meestelt ca150kr ja naistel on terve öö tasuta ?

Loe edasi... (548 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EMT Saldostopp
Reede, Oktoober 23, 2009 - 08:37 PM - 4082 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused EMT Saldostopp - Lapsevanematele järjekordne OLEMATU TEENUS! Asja tuum on selles et EMT lukustab numbri alles siis kui avastab et saldo limiit on ületatud!

Loe edasi... (479 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Saiakesed Uemõisa Konsumi poes(Läänemaa)
Pühapäev, September 27, 2009 - 01:16 PM - 3454 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Loodan,et see lugu sai ikka õigesse kohta.
Täna ,s.o. 25 september kell 18.00 käisin Uuemõisa Konsumis ja saialetis märkasin ühtede saiade peal tohutut (sõna otseses mõttes tohutut) äädikakärbse parve.

Loe edasi... (432 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 FIZZ joogis tablett!!!!!!!!!!
Reede, September 11, 2009 - 09:13 AM - 3903 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Poiss ostis mulle joogi Mustika prismast FIZZ maasika. Alguses kui lahti tegin oli imelik maiste,aga kuna pole ammu alkoholi joonud ,siis tundus see muidugi imelikmaitse,nagu ikka alkoholiga, jõin joogi suht lõpuni vaevaliselt ja lõpus pudenes mulle mitu tükki kibedat u. tableti tükki suhu, jook oli terve aeg minu käes, ja ma ei suuda uskuda, et FIZZ pakub sellist praaki jooki, mida pole kontollitud!

Loe edasi... (803 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Suitsu hinnad
Kolmapäev, August 26, 2009 - 01:16 PM - 10101 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Just tõsteti LM paki hind 32 kroonilt 33 kroonile ja müüa küsib 0.50 senti juurde väites et see on uue käibemaksu eest? Kas suitse ei pea mitte müüma hinna järgi mis pakil kirjas on??

/petuhher/

1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 ETL saidi lugeja: MIDA OMETI TEHA?
Teisipäev, August 18, 2009 - 08:25 PM - 3516 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mida teha ja kuidas käituda kioski müüjatega, kes eiravad Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduses sätestatut?

Loe edasi... (493 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 VIASATi hinnapoliitika
Laupäev, Märts 21, 2009 - 03:01 PM - 4170 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Viasati lepingutingimustes on:
Punkt 9.2. Kliendil on õigus Leping igal ajal ilma etteteatamistähtajata üles öelda, teatades ülesütlemisest Viasatile kirjalikult. Soodustusperioodi jooksul Lepingu ülesütlemisel (sõltumata põhjusest) on Klient kohustatud kogu Soodustuse Viasatile hüvitama (tagasi maksma).

Loe edasi... (573 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kogemused: Peterburi tee Maksimarket
Laupäev, Veebruar 28, 2009 - 03:25 PM - 5496 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eelmisel aastal oli selle kaupluse kulinaarialetis toodetel sama päeva realiseerimiskuupäev. Seda käidi peale kella kahte avalikult vahetamas järgmise kuupäeva vastu.

Eile 27. veebruar oli kulinaariatoodetel realiseerimiskuupäev 01. märts. Aga juba vahetati neid järgmise kuupäeva vastu.

Loe edasi... (528 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 "SOODUSHIND" Täielik jama ja pettus!!!
Kolmapäev, Veebruar 04, 2009 - 01:45 AM - 6043 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Käisin täna õhtul ( 03.01.2009 ) Rakveres Põhjakeskuses sisseoste tegemas. Kõik ilus ja tore, suured hinnasildid ja veelgi suuremalt kirjas "SOODUSHIND"
olin juhm kui avastasin, et see on tüssamine. Poemüüja vaid vaatas kohkunud silmadega, ega osanud midagi vastata.

Loe edasi... (1828 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 HEA PROTSENT!!!
Neljapäev, Jaanuar 29, 2009 - 10:36 AM - 3939 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Krediidikassa kinnisvaralaen(kuni 500000 EEKi) annab kalkulaatori millel tehtud tehing paneb mind tõsiselt appi hüüdma EESTI VABARIIGI seaduseandjate poole.

Loe edasi... (498 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Juuksuri värvis omavoliliselt kliendi tuka punaseks
Neljapäev, Jaanuar 22, 2009 - 06:54 PM - 3919 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kui te ei soovi saada teravaid elamusi, hoiduke sattumast Pronksi tänava ilusalongi naistejuuksuri Sirje käe alla.

Loe edasi... (831 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 piiramata kuid piiratud elisa
Esmaspäev, Jaanuar 19, 2009 - 11:43 AM - 6721 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kui ühte lolli küsimust Sinu käest juba 100 korda küsitakse siis reeglina on miskit vale või oled sattunud tõenäosus-teooria tipp-punkti: kui vastus on 99% JAA võib see ikkagi lugematu arv kordi olla EI. ...või siis vastupidi...

Loe edasi... (2578 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Küsimus
Reede, Jaanuar 09, 2009 - 04:08 PM - 3485 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere. Tellisin www.pillipood.ee'st mõningad tooted, kodulehel on kirjas et toote saan kätte 20-30 päeva jooksul. Möödudnud on juba 40 päeva ning kaupa pole ikka kätte saanud....

/xmarek/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 on24.ee petab soodustustega
Teisipäev, Jaanuar 06, 2009 - 12:56 PM - 6889 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused On24.ee on reklaamitud seinanagi Tim mille hind 2089kr-i on maha tõmmatud ja uus hind märgitud punasega 1225kr-i ehk soodustus 41%.

Selle sama nagi ostsin suvel 2008 tavahinnaga 1355 kr-i, pole võimalik et sellise majandus languse ajal järsku hind 2089 kr-i peale tõusis? Pealegi on see kõige tavalisematest ja lihtsamatest materjalidest tehtud.

Loe edasi... (456 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Avatud on uus pettuste vastu võitlemise portaal
Kolmapäev, Detsember 17, 2008 - 05:12 PM - 4521 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused PRESSITEADE
17. detsember 2008

Avatud on uus pettuste vastu võitlemise portaal.

Portaali Deposiit.ee eesmärgiks on võidelda pettustega, mida ostu- ning müügitehingute käigus üritatakse sooritada. Kuulutuste, internetikaupluste või võõraste isikute ning firmadega kaubeldes soovitakse üldjuhul ettemaksu ning ostja ei või kunagi kindel olla, et kaup reaalselt temani jõuab. Deposiit.ee kaudu tehinguid sooritades viiakse sellised riskid miinimumini.

Loe edasi... (1141 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kadaka GAASITANKLA, NESTE KÜLJES, ehk REOLAGAAS Jutt
Teisipäev, November 11, 2008 - 10:03 AM - 5591 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eile kell 22:38 sooviksin tankida gaasi 300 krooni peale, panin raha sularaha automaadi sisse, kuid tankida ei saanud.

Loe edasi... (569 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 ox.ee petab
Teisipäev, Oktoober 28, 2008 - 09:02 AM - 9552 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen siis nördinud OX.ee meeskonnas

nimelt soetasin endale uue videokaardi:
SAPPHIRE HD3870 PCIE 512M GDDR4 2X DVI-I | videokaart
(http://www.ox.ee/est/product/87659)
toote info oli meeldiv ning minule kaup sobis, ka pildil oli näha et seda just mulle vaja ongi

Loe edasi... (1545 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kataloog BonPrix müüb samu tooteid samas kataloogis erineva hinnaga
Kolmapäev, Oktoober 08, 2008 - 10:32 AM - 6640 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Postkasti jõudis taas kord tasuta BonPrix' kataloog, mis riidekaupu pakub. Silma jäi aga omamoodi äri tegemise viis, mis ei tundu tarbija suhtes õiglane. Nimelt pakuvad nad samas kataloogis täpselt sama kaupa, aga erisuguse hinnaga.

Hinnad erinevad siiski ainult väikestel suurusnumbritel, suured rõivad on sama hinnaga, kuid miks peab väikse rõiva ostja maksma rohkem lihtsalt seetõttu, et tellib oma kauba „valelt“ leheküljelt?

Loe edasi... (762 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 STV oled neile võlgu saamata jäänud teenuse eest
Teisipäev, September 16, 2008 - 03:48 PM - 4636 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olles maksnud arve augustikuu eest oled juba esimesel septembril neile võlgu alanud kuu eest .

Loe edasi... (633 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Head isu, Kallis Klient!
Kolmapäev, September 03, 2008 - 10:43 AM - 4669 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused 21. augustil läksin Ülemiste Keskuse “Time Stop”-i lõunale. Ostsin omale prae, maksin ja läksin nurgalauda istuma.

Oma toitu ma lauale panna ei saanud, veel vähem seal süüa, sest kogu laud kleepus ning oli must ja koristamata.

Loe edasi... (1984 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 "GSMvalve"
Reede, August 29, 2008 - 03:15 PM - 4156 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kui tekib vajadus kodu kaitsta valvesüsteemiga, siis ärge mitte mingil juhul kasutage GSMvalvet.

Loe edasi... (269 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Klaasikild friikartulites!?
Neljapäev, August 28, 2008 - 08:42 PM - 3722 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mul on mure!

Leidsin just hetk tagasi Pärnu Kaubamajaka Hesburgerist ostetud friikartulite seest klaasikillu, mis oli piisavalt suur ja vägagi terav. Puudusid vaid sekundid, et oleksin selle endale suhu pistnud- õnneks märkasin õigeaegselt ja üllatus oli kole!

Loe edasi... (369 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Laagri Jõujaam petab kliente
Teisipäev, August 26, 2008 - 12:26 AM - 8497 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Augusti keskpaiku sain Laagri Jõujaama endise trenniskäijana sellise toreda reklaami (http://www.kampaaniad.net/joujaam/), kus lubati augusti lõpuni 6 kuu kaarti hinnaga 600 krooni ja sõbranna tuleb kaasa võtta, kuna tema saavat tasuta. Kohale jõudes räägiti aga hoopis muud juttu.

Loe edasi... (982 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EMT Kõnepost
Pühapäev, August 24, 2008 - 06:13 PM - 6746 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused EMT on sisse viinud väga kavala "nipi" oma Kõnepostile helistades. Kõigepealt loetakse seal ette mitu minutit mõttetuid juhiseid, aega aga jookseb ju. Nii et kui ma ükskord saan kuulata endale jäetud teadet, on EMT-le tiksunud juba mitu minutit kõneaega...
Kas see on ikka seaduslik? Ennem oli ikka konkreetne ja sain kohe oma kõneposti kuulata...

/iranak/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EMT "MÜÜB" Apple iPhonet
Laupäev, August 23, 2008 - 02:37 PM - 4737 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused teatavasti on alanud suur iPhonede müük EMT esindustes üle terve eestimaa. proovisin minagi siis osta kuid mulle teatatakse et sõlmida tuleb 24 kuuline leping mis sunnib sind tasuma EMTle vastavalt telefoni mudelile kas 550.- krooni või 890.- krooni kuus lepingutasu. lisaks veel telefoni hind sinna juurde.

NB! http://www.emt.ee/iphone/iphone-avaleht.html

Loe edasi... (530 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Elion petab tarbijat
Neljapäev, August 21, 2008 - 03:40 PM - 4324 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Elion reklaamib kolmikpaketti DigiTV, Internet ja lauatelefon hinnaga 455.00kr. kuus. Tegelikut saab ainult DigiTV ja Interneti. Telefonikõnede eest küsib Elion eradi tasu lisaks

/JüriKuuskla/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Neste
Esmaspäev, August 18, 2008 - 12:01 PM - 4173 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tanklad valetavad. Halb kogemus

Täna tankisin Peterburi tee Neste tanklas ja see pani kütusepaagi mahtusega 50L (auto on Renault Modus 2004) 48 liitrit. Paak ei olnud tühi, arvuti näitas, et paagis piisab kütust veel 167 km-le. Eelmisest tankimisest oli kasutatud 38,9 liitrit. Tangin alati täispaaki.

Veel oli juhtum, enne reisi mul põles juba punane lamp, mis tähendas et paak saab tühjaks. Tavaliselt lamp hakkab vilkuma siis kui kütust jääb umbes 100 km-le veel. Aga tankis mulle 57 liitrit, see isegi rohkem kui minu paak. Tõeline pettus!

Loe edasi... (440 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Rate.ee petab!
Neljapäev, Juuli 24, 2008 - 08:43 AM - 6306 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Edastan ametliku Rate.ee teate:
_____________________

Kallid rate.ee kasutajad!

Tehnilistel põhjustel ei ole võimalik EMT Simpel ''TopeltStardikas'' ning
Tele2 Ultra ja Smart "Iga kuu 100 kr eest tasuta kõneaega" kampaaniate ajal soetatud kõnekaartidega Rate.ee kontole laetud raha üle kanda oma pangakontole.

Rate.ee teenuseid ja SOL-e saab endiselt osta!

Vabandame ebamugavuste pärast,
Rate.ee meeskond
_________________

Loe edasi... (380 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 KLEPTOMAANID EESTI POSTIS
Teisipäev, Juuli 22, 2008 - 11:37 AM - 5792 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mina lähen igaljuhul politseisse avaldust esitama, kuna eesti post saatis mind telefoni kõnes pikalt...

Ma pole ka esimene inimene kellel pakid kuskile ära kaovad. Ei saa aru miks ei tehta konkreetseid sisejuurdluseid ja süüdlastele templit külge ei panda ning vallandata?! Maha vaikimine on vst parem... nede jaoks...

Loe edasi... (1149 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Enter arvutipood müüb kasutatud sülearvuteid-uute pähe
Neljapäev, Juuli 17, 2008 - 08:23 AM - 9750 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin Enteri poest uue sulearvuti.
Kahe tunni pärast koju jõudes avastasin et arvuti ei hakka tööle, lähemal uurimisel selgus järgmine.

Keegi oli seda arvutit juba enne kasutanud. Arvuti hingede vahel olid plekid ei oska õelda täpselt aga meenutab kohvipuru, arvuti kaant kaitsev kile oli uuesti tagasi kleebitud, arvuti põhja alla vaatates lähemal uurimisel selgus et kruvid millega on kinni keeratud põhjakorpus on eelnevalt kellegi poolt lahti keeratud(kruvipead mis muidu on kaetud musta värviga, läikisid).

Loe edasi... (255 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tasutawifi.com valetab klientidele lepingukestvuse kohta!!
Neljapäev, Juuli 10, 2008 - 09:32 AM - 4163 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Juba mõnda aega reklaamitakse raadiojaamades, kena luuletustereaga, uut moodust maailma tasut wifiga katta. Tegemist siis saunlahti firmaga.

Koduleheküljel (http://www.tasutawifi.com) esilehe "posteril" on lepingutingimuseks märgitud, et olete kohustatud seadet võrgus hoidma 12 kuud, mille järel on teil seade välja lunastatud ja olete edasistest kohustustest prii.

Loe edasi... (402 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Küttepuud
Kolmapäev, Juuli 09, 2008 - 06:45 PM - 5626 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ettevaatust KÜTTEPUUD hinnakirjas ilma käibemaksuta.

Actively OÜ hinnakirjas 50 cm märg lepp Järvamaal 500.- eek / ruum kui tahad maksta ülekandega siis hind 590 eek / ruum. ( küsisin kas ülekandega saab tasuda ) seepeale öeldi et hind on 590 eek/ruum.

NB! Siin peaks tarbijakaitse küll sekkuma ja tegema kasvõi kontroll hinna küsimisi ja kui asi nii siis võiks ka maksu ja tolliamet asjast olla huvitatud.

Loe edasi... (654 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Edelaraudtee I klassi vagun
Kolmapäev, Juuli 02, 2008 - 08:28 PM - 4867 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kas transpordivahendis tohib oma limonaadi juua ja oma pirukat süüa?

http://www.edel.ee/?action=article&CatID=42&ArtID=69

Edelaraudtee I klassi vagun on üks päris mugav koht. Seal VÕIB nende ajalehti lugeda, VÕIB nende pakutavat raadiot kuulata, VÕIB internetti kasutada ja VÕIB baarist toitu ja jooki osta ja seda süüa.

Aga EI VÕI oma jooki ja sööki tarbida.

Loe edasi... (584 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Sai hallitab
Kolmapäev, Juuni 11, 2008 - 03:04 PM - 3777 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin enda külapoest ( Ruila Kaupluse OÜ) 2 saiia.kodus seda sööma hakates märkasin et sai on hallitanud, seejärel vaatasin realiseerimisaega, ja selleks oli : 08.06.08. et siis tänase seisuga kolm päeva tähtpäevast üle.
Masendav :S

/ristotismus/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mikromaailma arvuti
Esmaspäev, Mai 26, 2008 - 07:25 AM - 3681 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mure on selline ,et ostsin Mikromaailmast arvuti umbes aasta aega tagasi. Arvuti sai töödata vaid mõned tunnid kui tegi esimese restardi. Restardid muudusid aina tihedamaks.

Loe edasi... (535 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 küsimus
Pühapäev, Mai 25, 2008 - 12:30 PM - 3701 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere,saadan teile väljavõtte Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni reeglitest millest tänasel 24.Mai.2008 toimuval Saku Motokrossil kinni ei peetud.

Kuna võistlejalitsents omandatakse peale 2000.-eek i tasumist siis mind huvitab kas litsentsiomanik on selle raha tuulde lasknud või on litsentsiomanik pettasaanud Tarbija.

Loe edasi... (1594 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 iPhone Eestis (vaid Äripäeva tellijale)
Teisipäev, Aprill 22, 2008 - 09:41 AM - 4284 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused http://www.aripaev.ee/iphone/?utm_source=hot.ee&utm_medium=email&utm_campaign=iphone

Loe edasi... (1125 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Buum,1818 teeb külma
Reede, Märts 28, 2008 - 04:50 PM - 19218 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olete näinud ju "buumi reklaami" vaat sellega sain ma peaaegu 1000 krooniga petta!!!

Saatsin sõnumi, et tellida üks helin "Buumist".tuli kiri, et oled nüüd klubi liige.Mõtlesin, et midagi läks viltu ja saatsin helina koodiga sõnumi uuesti.Tuli samasisuline tekst.Jätsin asja katki, no kui ei tule siis ei tule.Peale seda hakkasin päevas umbes 3-4 korda saama kirja sisuga: sinu buumi kontole on lisandunud 50 "punni". Mul polnud halli aimugi mis need on.Möödus vist 5-6 päeva, kui näitasin tuttavale neid sõnumeid. ta palus mul vaadata oma saldoinfo üle. Ja vat see oli pauk:minule, kel mul oli mobiiliarve vaevu 100 kr. oli kuu lõpus see summa ületatud juba pea 10 kordselt.Helistasin kohe sellele abinumbrile, kust pidi saama see buum kinni panna.

Loe edasi... (748 tähemärki on veel) 4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Elion, minu silmis halvim teenindaja.
Reede, Märts 28, 2008 - 04:49 PM - 7207 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin Elionist monitori 15. veebruaril. Lülitades selle sisse, selgus, et üks piksel on surnud/hangunud. Viisin järgmisel päeval selle esindusse tagasi.

Vormistades kõik dokumendid(kirjutasin avalduse), sain hooldutöö kokkuleppe paberi, kus on kirjas, et eeldatav tagastustähtaeg on 27.02.08 ja see kokkulepe on allkirjastatud Elioni esindaja poolt. Saabuski 27 veebruar, aga keegi polnud minule loomulikult helistanud ega mind millestki teavitanud. Helistasin ise Elioni, kus teenindaja minule ütles, et seda veel parandatakse ja et minuga võetakse ühendust järgneva nädala jookusul. Loomulikult keegi minuga ühendust ei võtnud. Lõppkokkuvõttes, helistades neile(klienditoe telefonil 6696234) mitu korda, sain 24. märtsil kätte smsi , kus on kirjas , et "hooldutöö on valmis ja võite Ülemiste keskuse esindusse tootele järgi minna". Sain selle lõpuks kätte 28. märtsil ja mis selgus, piksel on endiselt surnud.

Loe edasi... (707 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Petta saamine SMS teenuse kaudu?
Kolmapäev, Märts 26, 2008 - 11:42 PM - 9218 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Selline probleem,et lutt.eol.ee ftp serveris on liikvel sellised imelikud failid.Tõmbad faili internetist arvutisse ning lahtipakkimisel selgub, et failile on juurde lisatud tekst:
"Tere kallis lutt.eol.ee klient, ilmselt soovid selle faili parooli? Parooli saamiseks tuleb saata SMS sisuga:SOL PSW24H numbrile 15154...vastu saadetakse parool, ongi kõik :)...... juhul kui parooli ei tulnud, saada uus TASUTA sms sisuga:SOL 1888027 numbrile 15154 (Esimene sms 10 .- , teine tasuta juhul kui esimene saadetud, vastasel juhul mitte !!!) (PS!! FAILI AUTOR EI VASTU FAILI, EGA FAILI SISU EEST !!)"

Loe edasi... (426 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EMT - ülbe ja nahhaalne
Esmaspäev, Märts 24, 2008 - 09:12 AM - 6924 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere Tarbijad! Tahan Teid hoiatada sellise firma eest nagu EMT ja soovin ka asjatundlikku nõu.

Olin selle firma klient ca. 15 aastat. Eelmise aasta lõpupoole sai karikas täis, viimane piisk oli ähvardus minutipõhisele arvestusele üle minna. Novembris avaldasin soovi teise sidefirmasse üle minna. Reaalselt toimus numbri üleminek detsembri alguspäevadel.

Loe edasi... (802 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 rate.ee´petab, või siiski mitte?
Neljapäev, Märts 20, 2008 - 11:04 PM - 3864 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused rate.ee´s toimus konkurss mina&meri. reeglites oli kirjas et lõppeb see 19.03.2008, kuid nemad võtsid võitjad 15:52 seisu järgi.

Probleem selles et ise osalesin ka sellel konkursil, ja kui oleks pidanud lõppema 16:00 oleksin olnud kindel võitja, pilt ka selle tõestuseks tehtud. Kirjutasin neile oma murest ja nõudes selgitust, esimesele kahele ei suvatsenud isegi vastama nad ja kolmandale kirjale vastas, et pöörduga tarbijakaitsesse, et nendearvates kõik õigesti tehtud. Probleem just selles et kaotasin ka tänu selle läbi märkimisväärse summa, ja võitjale oli ettenähtud läptop, millest võin nyyd suu puhtaks pühkida, või siiski mitte?

/janek2/

äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Yves Rocher valetab
Esmaspäev, Jaanuar 28, 2008 - 04:55 PM - 10847 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Yves Rocher lubab 30-ne päevast maksepikendust, kuid mina pole seda siiani saanud...

Loe edasi... (752 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 raharöövija BUUMI
Reede, Jaanuar 11, 2008 - 01:24 PM - 5081 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Soovisin loobuda Buumi teenustest, mis lisab igal nädalal mobiili arvele 50.- Võtsin kodulehe lahti kus oli kirjas et teenustest loobumiseks on vaja saata sms STOP BUUMI. kui olime sellise sõnumi ära saatnud, tuli paar päeva hiljem uus teade et arvelt on võetud TAAS 50.- Helistasin info numbrile et aru pärida milles probleem, öeldi mulle et saatsin sõna STOP valesti, oleks pidand kirjutama stopi kahe pp (kuigi kodulehel on kirjas üks p!!!!) Üks kirjaviga kodulehel ja raha muudkui aga tuleb!!!!!

/reelika13/

3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Viiratsi vallavalitsus petab lasteaiaarvetega.
Neljapäev, Jaanuar 10, 2008 - 09:04 PM - 4073 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Juba mõningat aega tagasi hakkas silma ,et lasteaia arveid koostatakse nagu jumal juhatab.

Segadused algasid lasteaedade toidurahade maksmisel juba ammu nimelt Viiratsi kodulehelt võite lugeda et puuduva lapse puhul toiduraha ei küsita,aga üllatus ,üllatus reaalsuses öeldakse teile et toiduraha hakkatakse maha arvestama alles 2 sest puudumise päevast.

Loe edasi... (739 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 KUDAS VENE KAANALIL TEHAKSE PALJAKS INIMESI
Esmaspäev, Detsember 10, 2007 - 09:40 AM - 3848 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused KUDAS VENE KAANALIL TEHAKSE PALJAKS INIMESI

tere
kirjutan teile Probleemiga -kuidas vene esimese kanaali peal tõmmatakse
raha inimestelt.
juhtus see nadal tagasi

esimese kanaali peal on olemas selline programm nagu -ZOLOTOJ DOZD seal
pakutakse ara arvata sõna ja selle eest saab raha.inimene helistab sinna
aga ei saa kuidagi eetrisse ja alati ytlevad et peaaegu...sama seal kirjas
et minut maksab 15 krooni,ja kui tuli arve koju kukkusin
kokku-kirjas oli arve selle numbrile 2500 eek.

Loe edasi... (769 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kadaka hesburger
Laupäev, Detsember 08, 2007 - 12:08 PM - 5616 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Käisin Hesburgeris, tellisin 2 peekoni einet.
peale seda ostsin 2 hesburgerit ja ühed suured friikartulid.
Sain ühe hesburgeri ja friikartulid kätte, teise hesburgeri kohta õeldi et tuuakse lauda...

Noh ootasin siis nii 10-15min, kuid ikka ei toodud. Läksin siis lõpuks küsima, et kus mu hesburger siis on. Mulle õeldi et mulle antigi 2 burgerit. Ma ütlesin et ei, te tõite ainult ühe ja ütlesite et teise toote lauda. Mulle õeldi et müüija tõigi mulle 2 burgerit. Ma ütlesin ei toodud, ja et teil on siin kaamerad ma tahan videot näha.
Siis müüija läks taga ruumi, oli seal mingi 1-2 min, tuli tagasi ja ütles, et ta ei sa arvutisse sisse, tulge esmaspäeval tagasi. Ma ütlesin et ma kutsun siis politsei, müüija ütles et mine siis.

Loe edasi... (359 tähemärki on veel) 4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Uued saapad aga käia sai 15 päeva.
Neljapäev, November 22, 2007 - 10:54 AM - 4155 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin uued saapad 15 päva tagasi. Paar päeva tagasi avastasin, et ühe saapa pael on juba katki püsib koos vaid mõne niidiotsaga. Läksin kauplusesse(Keila Rõõmu Kaubamaja)sealt öeldi, et see ei ole nende teema ja üldse on selline juhus kus keegi tuleb saapapaela pärast tagasi esimene 10-ne aasta jooksul, ütlesid oske uued paelad meie igaljuhul seda "garantii"alla ei võta.

Loe edasi... (183 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 eKodu teenusepakkuja ingnoreerib kliente
Laupäev, November 10, 2007 - 08:24 PM - 6278 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Interneti serveriruume kasutavad kliendid olid ehk paari aasta eest hämmeldunud uue tulija eKodu hindadest ja serveriruumi suuruse suhtest. Nüüdseks, kui olen isiklikult veebimajutust kasutanud üle aasta, kordagi teenuspakkujaga ühendust saades, ei telefonitsi ega meilitsi, tundub kogu asjaajamine pisut rohkem kui imelik. Veateated, kõiksugu tõrked ja probleemid, mis seoses domeeni ja serveriga tekivad, ei saa kunagi otsest lahendust, sest teenusepakkuja on oma numbrid avalikust infokataloogist salastanud, seda eeldatavasti tagamõttega end mitte "häirida" lasta kliendimere appihüüdest.

Loe edasi... (588 tähemärki on veel) 4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 FlyLAL reklaamib lennupileti hinda ilma maksudeta
Neljapäev, November 08, 2007 - 02:12 PM - 3928 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused http://www.flylal.com/en

Leidsin selle banneri paari paeva eest Delfi lehelt ja nyyd ka Paevahele neti versioonis. Seal reklaamitakse lende Vilniusesse ilma lennujaamamaksudeta, mis teatavasti on Eestis seadusevastane.

/matutu/

1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 tankimine
Neljapäev, November 01, 2007 - 08:49 AM - 3649 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ajendatuna artiklist otsustasin teatada järgnevast. Tankisin 08.10.2007.a Narvas Uno-X tanklas, Tallinna mnt 41, tankur nr 03 bensiini 55,35 liitrit. Kuna minu sõiduki kütusepaagi maht on 55 liitrit, siis olin üllatunud kuidas kütust paaki rohkem mahtus.

Loe edasi... (224 tähemärki on veel) 1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Sellised lood ...
Teisipäev, Oktoober 23, 2007 - 07:57 PM - 6131 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kes on tegelikult süüdi?

Äsja ostetud mobiiltelefon oli praak, kuid seda väljavahetada keegi ei tahtnud. :(

Ostsin ühest Tallinna mobiilipoest omale mobiili Motorola F3-e. Olin oma uue telefoniga väga rahul, kuni kodus avastasin, et mobiili nurgas korpuses on lõhe. Läksin veel samal päeval sinna mobiilipoodi tagasi, kuid kahjuks oli see suetud. Järgmisel hommikul suundusin jälle sinna poodi, kuid seal oli teine müüa, kes ütles, et ta ei saa minust hästi aru. Nimelt oskas too müüjatar eesti keelt väga vähe. Kasutasin siis vene keelt ja too naine saatis mu mobiili parandusse. varsti sain mobiili kätte, kuid selle juures polnud midagi muutunud. Kaasas oli vaid kiri, et seda lõhet polevat võimalik parandada.

Loe edasi... (2127 tähemärki on veel) 12 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 coca-cola soundwave ja I-pod
Teisipäev, Oktoober 23, 2007 - 09:10 AM - 3966 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mängisin coca-cola soundwave ja võitsin I-podi.

Oma võitu ma ei läinud kohe välja võtma vaid kuu aega hiljem.

NB! Võitsin selle 01. septembril 2007

Loe edasi... (198 tähemärki on veel) 10 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EMT sulitemp
Neljapäev, September 27, 2007 - 10:39 AM - 3755 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere!

Olen tõsiselt kuri selle süsteemi üle ja loodan Teile, et saaks see probleem lahenduse. Asja sisu oleks järgmine.
Olen aastaid olnud Simpel- kaardiga EMT mitte-lepinguline klient.

NB! * Kirju saidile saavad saata vaid kodulehe Registreeritud Kasutajad. Kirja stiil, sisu jms. edastatakse muutmatul kujul.

Loe edasi... (1434 tähemärki on veel) 8 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Automüügi petturid tegutsevad Tallinnas!!!
Teisipäev, August 14, 2007 - 11:53 PM - 10694 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostes auto autoplatsilt "Agent Auto"( www.agentauto.ee) võite kondel olla et saate petta kohe kõvasti rohkem kui ootate!

Minu lugu:...

Ostsin "Agent Auto" nimel tegutsevalt automüügi platsilt AUTO, mis oli ka internetis nende veebi lehel müügis, nagu ikka enamus nende müüdavatest autodest. Auto kuulutuses oli väga palju ilustavat texti mis tõesti kutsus ostma ja pealegi arvates et tegemist on siiski firmaga mitte eraisikuga olin lootuses et saan ikka mingi korralikuma AUTO.

NB! HOIATAN KÕIKI SIISKI KAALUGE KASUTATUD AUTO OSTU TEHA PIGEM OTSE OMANIKULT.

MINA SAIN PETTA :( LOODAN ET TEISED ON TARGEMAD!!!

Loe edasi... (3114 tähemärki on veel) 7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Telefonitüng
Kolmapäev, August 01, 2007 - 10:15 AM - 4267 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Vaatasin EMT-i kodulehelt, et kena telefon LG KE770 Shine, et võiks endale selle soetada. Poodi minnes aga kõigil inglise/vene nupustik kuigi EMT-i kodulehel hoopis teistsugune pilt telefonist. Kirjutasin sinna siis kirja ja sain sellise vastuse:

Loe edasi... (825 tähemärki on veel) 9 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Probleemid Lukoiliga
Esmaspäev, Juuli 30, 2007 - 12:47 PM - 4241 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Siiani viimastel aastatel meeldiva teenindusega lukoili tanklad hakkavad järjest ebameeldivamat muljet jätma. Teenindajad eemalduvad aina eesti keele oskusest, rääkimata siis kliendisõbralikkusest või viisakusest. Tihiti jääb arusaamatul põhjusel kaardiga maksmata, kuna teenendaja teatab, et teatud kaupade puhul pole see lihtsalt võimalik.

Loe edasi... (3016 tähemärki on veel) 8 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kõu võib põhjustada "põuda"
Neljapäev, Juuni 21, 2007 - 02:38 PM - 4719 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused EE (Televõrgu) "NMT-internett" (ehk KõU) on üks paras lõks: kes liitub, sel on kohe kaelas kohustus 4000kr

Loe edasi... (1597 tähemärki on veel) 20 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Inimeste mürgitamine
Esmaspäev, Juuni 11, 2007 - 03:17 PM - 4367 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin Aspo Eesti AS'i Polar grill süütevedeliku.

Tagajärg- toidu maitse rõvedalt rikutud+seedehäired.
Kuidas saab teha toidukaupade grillimiseks tehtud süütevedelikku naftast ?
See toode tuleb keelata.

/lill555/

25 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 AS Haljala Soojus tõstab vee hinda topelt, pööramata tähelepanu kvaliteedile
Kolmapäev, Juuni 06, 2007 - 09:07 AM - 4727 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Väike ümberjutustus 31. mai 2007 aasta Virumaa Teataja artiklist "Haljala vee hind hüppab lakke"

Haljala vallavalitsus kinnitas AS Haljala Soojuse taotluse tõsta alates 1. septembrist 2007. aastal vee hinda 21.8 ning kanalisatsiooni hinda 23.9 kroonini kuupmeetrist.

Loe edasi... (1369 tähemärki on veel) 25 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Ma ei suuda uskuda,sellist asja!!
Kolmapäev, Mai 30, 2007 - 01:09 AM - 3638 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Teateid tarbijatele ja nendele kes tahavad teada Eesti teenindamise taset.
See on jube mis Eestis toimub,suurim osa teenindajatest on Tallinnas tohutult ebaviisakad ja nähvavad klientidele.Nema vaatasid meid imelikult,kuna meie tänasime koguaeg ja palusime vabandust automaatselt kui kellelegi kogematta vastu läksid vms.

Loe edasi... (1029 tähemärki on veel) 13 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Maavargus???
Kolmapäev, Mai 23, 2007 - 03:16 PM - 3616 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sooviksin teada,kuidas tarbijakaitse suhtub sellisesse asja nagu Keila valla maavargus.

Lähemalt:
28.10.03 tegi Keila vallavalitsus otsuse teenindusmaa määramise kohta korteriomandi sedmiseks .
Vastavalt sellele väljastati ka maksekorraldused maa eest tasumiseks.
Maa sai enamusel vastavalt sellele ka tasutud(kellel oli omal,kes laenas EVP-d).Maa suuruseks määrati 2395 ruutmeetrit.

Loe edasi... (1149 tähemärki on veel) 7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pudru ja kapsad mobiiliturul
Kolmapäev, Mai 23, 2007 - 11:10 AM - 3783 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mind ja kindlasti paljusid veel, on pikemat aega ärritanud see,et mobiilifirmade vahel saab liikuda oma vana numbrit säilitades.Omamoodi küll mõnus.Ent kui oled korraga avastanud ennast taas nädalaga 100 krooni võrra vaesemana,ajab ikka kopsu üle maksa küll.

Asi nimelt selles,et teise firmaga liitunuga ja numbri säilitanuga suheldes maksab helistaja pahaaimamatult täishinna.Ja keegi ei hoiata ka,et teed võrguvälise kõne.Varem sai vähemalt numbri alguse järgi kindlaks teha,mis võrguga tegemist on.Nüüd võid aga 510...-513... numbriga helistades sattuda täiesti vabalt näit Tele2 peale.Maksad täie rauaga, kuigi omast arust teed võrgusisese kõne.

NB! Üleüldse soovitan lühimaasuhtluseks raadiosaatjaid...Annavad märkimisväärse säästu.

Loe edasi... (377 tähemärki on veel) 10 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kastmisvee soodustus?
Kolmapäev, Aprill 04, 2007 - 01:32 PM - 4088 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tallinna Vesi pakub kastmisvee "soodustust". Et kui veetarbija on hästi tubli ja teatab näidud ning tasub arvet õigeaegselt, siis - ja ainult siis tehakse kanalisatsioonitasu tagasiarvestus.

Tsiteerin nende kodulehte: "Arvestuse aluseks on AS-i Tallinna Vesi nõukogu otsus kastmisvee osas kanalisatsioonitasu tagasiarvestamise korrast, mille kohaselt määratakse kastmiseks kasutatud vee kogus kliendi talvise (01.oktoober – 01.aprill) veetarbimise ja kastmisperioodi (01.juuni – 31.august) veetarbimise vahest, kui viimane on suurem (võrreldakse talvise ja suvise päeva keskmist veetarbimist)."

Loe edasi... (857 tähemärki on veel) 38 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Etteteatamata rahaküsimine!
Esmaspäev, Aprill 02, 2007 - 09:43 AM - 4536 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Fotoalbum.ee hakkab raha sisse kasseerima tagasiulatuva jõuga konto avamise hetkest!!

Loe edasi... (579 tähemärki on veel) 38 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 meeste lollitamine ja avalik pettus
Esmaspäev, Märts 19, 2007 - 09:01 AM - 4798 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Hispaania firma reklaamib avalikult (näit.delfis) oma toodet "seksuaalelu" parandamiseks, kasutades meeste teatavat alaväärsuskompleksi.

Samas lähtub ta reklaamis tegelikkusele mittevastavatest andmetest, suurendades "keskmise mehe" näitajaid ja võimendades seega alaväärsuskompleksi. Kasutamine on aga seotud impotentsi põhjustamisega ning reklaam ka naiste hulgas teatud väärhinnangute kujundamisega.

Loe edasi... (402 tähemärki on veel) 38 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Arendajad vassivad?
Teisipäev, Märts 13, 2007 - 12:53 PM - 4063 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere! On Kellelgi kogemusi arendajatega, kes vassivad valetavad, ei täida lubadusi?

Loe edasi... (1015 tähemärki on veel) 32 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Bookinghouse.net kampaania - apsakas või kaval pettus
Reede, Märts 02, 2007 - 08:40 AM - 5118 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Bookinghouse.net kodulehel on käimas kampaania kus lubatakse loosida 10000 kroonine kinkekaart ja muud pisemat nänni. Kampaania link viitab siia lehele. Aga antud lehel hoolikamalt lugedes selgub et sealt sõpradele mailide laiali saatmine ei tagagi osalemist 10000 kroonise kinkekaardi võitmises, nagu oleks esmase hooga arvanud seoses sellega, et sinna aadressile üldse suunati alguses, vaid e-mailide saatjate vahel loositakse välja ainult seda pisemat nänni ning 10000 kroonise kinkekaardi kohta on ainult niipalju et see ootab sind aadressil bookinghouse.net, kus aga suunatakse kasutaja jällegi tagasi kampaaniad.net/bookinghouse2 lehele.

Loe edasi... (269 tähemärki on veel) 35 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 miks eestlased soomes petavad
Kolmapäev, Veebruar 28, 2007 - 11:29 AM - 4762 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ei tahaks firmade nimesid eriti nimetada aga kysimus on sama :miks eestlased (ehk need kellel soomes firmad)petavad.

Loe edasi... (481 tähemärki on veel) 39 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 "Toiduelamus" kontide, naha ja siseorganitega
Teisipäev, Veebruar 27, 2007 - 08:32 AM - 3980 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tellisin Tallinna ühest toitlustusasutusest kaasa toidu "Part punase karri kastmes, köögiviljadega". Koju jõudes selgus, et eelnimetatud eines n-ö "pardi osa" täitsid mingi linnulise purustatud kondid mõningase (halliks tõmbunud) lihaga, ära rebitud nahatükid ning mingisugune siseorgan, arvan, et kops. Kõik see oli uputatud läbipaistmatusse kastmesse õlist ja ei tea millest.

Leian, et mind on petetud toitlustusteenust pakkuva Asian Aroma poolt.

Soovitan teil mitte taolsie õuduse ohvriks langeda!

/gretesh/

38 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 brandy-"aramis"
Neljapäev, Veebruar 15, 2007 - 05:00 PM - 8203 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Pudelitele on pandud "nagadega" korgid.et tarbija saaks veenduda,et pudelit pole ennem avatud ja toote sisu vastab ootustele!Brandyl "aramis" selline kork ei toimi.kui hoida pudeli keskelt kinni ja vaikselt avada tuleb kork koos alumise osaga ära,mis peaks pudeli kaela ümber jääma.Nii,et sa võid sinna mida iganes sisse panna ja korgi peale tagasi keerata nii,et on võimatu aru saada et pudelit on enne avatud!

Kas see on tarbijate õiguse rikkumine??
minu arvates on!

/djhaz/

42 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 K-Arvutisalong
Teisipäev, Veebruar 13, 2007 - 12:04 AM - 4624 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin siis 03.10.2006 K-Arvutisalongist endale sülearvuti. Juba samal õhtul esines probleeme seadmega, järgmisel päeval ei lülitanud arvuti end enam üldse sisse. Viisin siis seadme garantiiremonti, läks paar nädalat mööda ja sain kätte remondist. Töötas 3 kuud ja sama jama. Enam tööle ei läinud. Garantiisse jälle! Jälle mitu nädalat läks mööda ning tagasisaades oh üllatust-kogu koolitöö, muusika, filmid ja kõik muu-kadunud. Hea küll, mõtlesin et las ta olla. Järgmisel õhtul sama jama. Arvuti end enam sisse ei lülitanud!

Loe edasi... (227 tähemärki on veel) 27 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kõlblik kuni
Esmaspäev, Veebruar 12, 2007 - 09:35 AM - 6028 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused KIVIÕLI Maxima kaupluses on kord käest.Müügil pidevalt kõlblik kuni kaubad,millel aeg möödas.Näiteks 11,02,2007 oli müügil kõlblik kuni 8,02,2007 mitmed vorstitooted.Ütlesin klienditeenindajale proua Jalastole,et neid ei tohi müüa,tema saatis mind otseses mõttes p....Pooled müüjad ei sobi selles poes seda tööd tegema,sest et ei osata käituda.Tere ja tänan seda ära ootagi.

/mmkapp/

33 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tarbijaid pettev Super Täika Ülemiste DREAMLAND-s
Esmaspäev, Veebruar 12, 2007 - 09:33 AM - 6896 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused On reede ja mõne minuti pärast on kell saamas 21. Kohe-kohe on algas Ülemiste Keskuse Super Täika.

Loe edasi... (1185 tähemärki on veel) 24 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 See pole kaebus, see on palve
Pühapäev, Veebruar 11, 2007 - 01:43 PM - 4024 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ma ei taotle mitte kellegi karistamist, ma ei nimeta kaupluste nimesid, aga ma palun, et keegi tuletaks kauplustele, ERITI TOIDUKAUPLUSTELE, kõva hääle ja sõnaga meelde, et võigas on panna toitu nii mustadesse ostu-korvidesse.

See pole enam mustus, see on räpasus.
Tänan, kui keegi leiab mahti läbi lugeda ja asjaga tegeleda.

Ei, mulle ei pea vastama, tähtsam on, et asi saaks lahendatud.

35 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 TV3 eksitab
Neljapäev, Veebruar 01, 2007 - 11:31 AM - 3954 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sai just reklaami jälgitud...

Loe edasi... (437 tähemärki on veel) 20 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 eurolines valetab
Neljapäev, Jaanuar 11, 2007 - 12:43 PM - 4093 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eurolines ei suuda korrastada süsteemi, kuidas internetis oma pileteid müüa. Informatsioon mis on üleval nende kodulehel ei vasta tõele.

On kurb tõdeda et selline tavapärane toiming nagu pileti ostmine internetis on niivõrd suurel rahvusvahelisel firmal ülesehitatud juhu peale. Nagu ka klienditeenindaja ise tunnistas saavad nad selle kohta inimestelt pidevalt kaebusi, kuid firma ei vaevu oma süsteemi korrastama. Kurb!

Loe edasi... (682 tähemärki on veel) 23 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 probleem starman`iga
Esmaspäev, Jaanuar 08, 2007 - 12:41 PM - 10382 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere
küsimus siis selline, et tahtsin liituda Starman kaabliga liitumisel aga küsitakse minu käest 149.- liitumistasu ometiks aga ei suuda mina leida lehelt www.starman.ee kuskilt infot, et see oleks tasuline.

NB! aadress on hetkel ühendatud vörku

Loe edasi... (930 tähemärki on veel) 45 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Bussisõit on hirmus
Kolmapäev, Detsember 27, 2006 - 12:06 PM - 3761 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olin sunnitud kasutama 23-ndal detsembril ühistransporditeenust liikumaks Tallinnast Jõhvi. Kuna pühade aeg on teadagi päris populaarne, on pileti saamine soovitud bussile komplitseeritud. Ostsin piletid (2 tk, väärtuses 150.-) Tallinna Bussijaamast, Ekspress Auto L bussile, mis väljus 16.45 Piletile märgitud istekohad olid 47 ja 48. Probleem tekkis bussi tahaotsa jõudes, kui selgus, et bussis on ainult 45 kohta.

Loe edasi... (1392 tähemärki on veel) 23 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 K-Arvutisalong jätkab petmist
Neljapäev, Detsember 21, 2006 - 09:41 AM - 8763 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kallid Tarbijad, kuigi juba mitkeordselt on K-Arvutisalongist siin kirutatud tahaksin seekord pöörata Teie tähelepanu ülalnimetatud ettevõte veel ühest petukanalist - müügidokumentide ebakorrektses vormistamises ja võib olla ka maksupetmises (viimases ei ole päris kindel kuid on loogiline).

Nimelt mõni aeg tagasi ostsin Klisseran Kaubandus OÜ-st (Mustakivi Prismas)mälumooduli, mis ei sobinud arvutisse, arvatavasti kehva kvaliteedi tõttu (oli odav kuid kvaliteetsemat müügihetkel neil pakkuda ei olnud). Paari päeva pärast pöördusin kauplusesse tagasi ja palusin vahetada mälu teise vastu ja olin nõus juurde maksma. Mulle öeldi, et kuna mälu on väga peen element, seda peab kontrollima. Nõustusin sellega ja jäin ootama.

Loe edasi... (1651 tähemärki on veel) 15 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tarbija petmine
Neljapäev, Detsember 14, 2006 - 09:04 AM - 4110 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Pisiasjad, mis ei olegi nii pisikesed.

Loe edasi... (1236 tähemärki on veel) 21 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 arvuti mikromaailmast
Esmaspäev, Detsember 11, 2006 - 09:25 AM - 3865 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused arvutiga on mingi suurem jama.

Loe edasi... (967 tähemärki on veel) 18 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Topauto tühistas auto keregarantii
Teisipäev, Detsember 05, 2006 - 12:11 PM - 6938 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Probleem: AS Topauto esindaja väidab, et auto keregarantii ei kehti.

Garaniitalongil on kirjas, et garantii kehtib, kui auto kere roostevigastusi kontrollitakse Suzuki volitatud hoolduses vähemalt üks kord aastas.

Loe edasi... (1674 tähemärki on veel) 22 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kommid
Teisipäev, Detsember 05, 2006 - 09:39 AM - 3595 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Hoiataks firma Firma Böhme GmbH brandikommide suhtes, mis vaatamata sellele, et nende realiseerimistähtaeg on järgmine aasta on ilma sisuta ja näevad välja mitte just meeldivad. Olemas on ka pildid.

Jaan
/Jaan1/

7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Ratsu baar
Esmaspäev, November 27, 2006 - 08:25 AM - 8291 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen tõsiselt nördinud kogemusest Ratsu baariga Tallinnas (Mere pst.6A).
Täna, 25.11.2006 läksime kella 1.00 paiku töökaaslastega Ratsu baari lõõgastuma. Sisenemisel küsis riietehoius olev töötaja 10 krooni üleriiete hoiustamise eest, kusagil aga ei olnud sisenemisel sellekohast infot nähtavale pandud.

Loe edasi... (1072 tähemärki on veel) 12 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Netpoint.ee sulegeb lehe ilma ette teatamatta.
Neljapäev, November 23, 2006 - 10:53 AM - 5709 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eile minnes avastasin et mu leht enam ei toimi, siis saatsin neile e/maili ,et mix mu leht ei toimi, täna sain teate et nemad olevat jälginud et minu sait koormab nende serverit. milleks siis teenus pakkuvad kui ei saa korralikku lehte üleval hoida. ning selliseid asju peaks ikka enne ette teatama ,kui ültse enne sulgema hakkavad. siiani pole seda veel lahti teinud.Minu aadress mille naad sulgesid on www.kohting.ee tavaline tutvumiseteenuse leht.

/Fixus/

NB! Lugesin ka nende leppingu läbi milles on ka selgelt öeldud et peavad ette teatama.

5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Hoiatus! Ära taha endale asju, mis on odavad.
Esmaspäev, Oktoober 30, 2006 - 10:02 AM - 4625 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Lugu sellest, kuidas ma endale Arutech Grupist metallukse tellisin ja seda siiani pole.

Loe edasi... (4755 tähemärki on veel) 17 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kõrvaklapid
Reede, Oktoober 20, 2006 - 02:40 PM - 4061 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin ENTER-ist. kõrvaklapid hinnaga 1500.- eeku. millede ülaosa kaare keskele tekkis pragu, viisin need siis ENTER-sse. garantiiremonti, ...

Loe edasi... (422 tähemärki on veel) 22 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Ettevaatust TELE2 Smart kõnekaariga!
Neljapäev, Oktoober 19, 2006 - 12:07 PM - 6064 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostes TELE2 esindusest kõneaja kaardi võid oma rahast ilma jääda.

Loe edasi... (654 tähemärki on veel) 13 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Probleem auto korda tegemisega....
Kolmapäev, Oktoober 18, 2006 - 09:18 AM - 4836 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Lugu selline, toimus avarii 11 sept.2006 kus kannataja pooleks olin mina, vastaspoolel olid saksa numbrid või siis transiidi omad.

Läksin siis kahju tekitaja liikluskindlustuse seltsi, mis oli siis saksa kindlustusfirma vahendusfirma nimega Pandi Palt LTd Kahjukäsitlejaks oli Larissa

Loe edasi... (1122 tähemärki on veel) 15 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pandipakend käibemaksuvaba?
Teisipäev, Oktoober 17, 2006 - 12:55 PM - 4466 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kui ma ostan poest pudeli õlut, mis maksab 10.- + pandipakend 1.-, siis pärast pandipakendi tagastamist peaksin ma oma ühe krooni tagasi saama!

Loe edasi... (292 tähemärki on veel) 15 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Handymann Ülemistel eksitab
Esmaspäev, Oktoober 09, 2006 - 05:09 PM - 3997 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Käisin 08.10.06 Handymann-i poes ja tahtsin autokõlareid osta kataloogis artikli nr.-ga 95159 oli hind 299.- aga karbi peal kas 345 või 435 täpselt ei mäleta läksin kassasse ja küsisin ega ei ole eksitus et kataloogis on ju hind 299.- Tuli vastuseks meil arvutis on nii et hind 345.- sou vat
Ei jäänd muut kui lahkuma pidin

/andrus437/

17 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Probleemne serveriteenus.
Reede, Oktoober 06, 2006 - 10:33 AM - 3784 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen eKodu.net klient. Soovin loobuda oma osadest selles serveris halva teeninduse pärast, kuid ei saa sest sooviavaldustele ei vastata - ei reageerita, peale automaatvastuste, et "esimesel võimalusel ...". Selle asemel saadetakse ikka edasi arveid igakuiselt !

Loe edasi... (407 tähemärki on veel) 16 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 VIASAT müüb 1 krooni eest vaid õhku!
Teisipäev, September 26, 2006 - 04:33 PM - 5521 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tahan teavitada Kasu kaudu inimesi ohtudest, millesse nad satuvad kui
lähevad Viasati reklaami " 1 krooni eest" õnge.
Olukord on järgmine. Viasat müüb küll kanalite vaatamist, kuid ei vastuta
tehniliste rikete eest. Nagu ka tegelikult mitte millegi eest- seisab
peenikeses kirjas lepingu tagaküljel.

Loe edasi... (2781 tähemärki on veel) 3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 SABO kingad lagunevad 5 päevaga
Esmaspäev, September 25, 2006 - 09:12 AM - 23359 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostin kingad Sabo kinga poest, 08.septembril 2006. Nimelt Norde Centrumi Sabo kingapoest. Kingad - madala kontsaga, mustad, paar litrit peal, kinga esiosa äär üleõmmeldud! maksid 250 krooni. Vaatasin neid tükk aega, et pole allahinnaatud ega midagi, lõpuks ostsin ära.

Loe edasi... (1487 tähemärki on veel) 26 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Probleemne T-Market e. MaXima
Esmaspäev, September 18, 2006 - 11:14 AM - 7769 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused T-Market e. MaXima kauplus Valgas rikub Tarbijakaitse seadust järjekindlalt.

NB! Teie kodulehelt peaks olema otsepääs niisugusesse rubriiki nagu "vihjeinfo" ja selleks poleks küll tarvis igal kodanikul end sisse logida!!!

Loe edasi... (367 tähemärki on veel) 10 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Saverna kauplus-tankla müüja Tiina
Esmaspäev, September 18, 2006 - 11:13 AM - 4327 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen pettunud- tavaliselt püütakse klienti hoida, kas siis soodushindade või muu sellisega. Selles tanklas on aga kahjulik sisseoste teha- enamjaolt maksab klient rohkem, kui hind ette näeb.

Loe edasi... (501 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 uskumtu aga tõsi :@
Esmaspäev, September 18, 2006 - 11:12 AM - 3695 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused selline asi juhtus, et tahtsin saada www.crime.ee liikmeks. see ei maksnud küll palju aga siiski. üks kuu on smsiga 25 eeku ja kui saatsin smsi ära siis ei pääse ma enam sellele lehele. pangas maksin 20 eeku.

Loe edasi... (352 tähemärki on veel) 16 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Toiteväärtus pakenditel - soovin teavet
Teisipäev, September 12, 2006 - 12:45 PM - 6053 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Eesti Pagari poolt pakitud väikesaiadel puudub teave, palju 100 g saias on kcal, valke, rasvu ja süsivesikuid.

Kui ma neid vajan - kus ma need saan? Koolides ja lasteaedades tuleb arvutada kcal laste toidus. Vahel ka tahaksid koolid osta väikest saia. Aga puuduvad vajalikud andmed.

/vau/

14 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Viktoriinile SMS kirillitsas
Teisipäev, August 22, 2006 - 06:24 PM - 4933 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Vahetevahel on teenintaja firmade poolt jamasid, et maksa raha, kuid teenust vastu ei saa. Seekord otsustasin proovida SMS-viktoriini, mida tuntud laulja Ivo Linna televisioonis on reklaaminud.

NB! Väike soovitus, kui te otsustate proovida õnnemänge näiteks viktoriinide, ristsõnade või muu taolisega, siis selleks Tele2 kaudu Mobimilli SMS-viktoriini mäng küll ei sobi.

Loe edasi... (950 tähemärki on veel) 8 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 COCA COLA RIKUB REEGLEID???
Esmaspäev, August 21, 2006 - 01:40 PM - 5085 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused 6.2 Iga Soundwave’i Suvekampaania ja Festivaliralli auhinna kohta viidatakse ka kui “Auhind”. Iga osaleja saab võita vaid 1 (ühe) igast ülalmainitud auhinnatüübist.

reeglid võetud www.soundwave.ee

aga, mis tegelikult toimub võitjate nimekirjas??

Loe edasi... (1037 tähemärki on veel) 10 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 zen mobiili bakett petab!!
Teisipäev, August 08, 2006 - 01:08 PM - 4226 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused zen mobiil on jama

Loe edasi... (334 tähemärki on veel) 13 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 E-autoline ei tagasta broneerimistasu
Neljapäev, Juuli 27, 2006 - 10:15 AM - 6435 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused E-autoline viivitab ostu-müügi lepingule eelnenud broneerimislepingu tasu tagastamisega juba nädala....

Loe edasi... (563 tähemärki on veel) 12 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 K-arvutisalong
Teisipäev, Juuli 25, 2006 - 11:26 AM - 5635 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sai ostetud raadioklaviatuur defender cardinal S WRS-2080-E.Toote kirjeldus:multimeedia klaviatuur;USB;21 lisanuppu+1 rullik;Eesti paigutus;optiline hiir 4 nupuga;Valmistatud Hiinas;Maaletooja AS Raitorson.Enne ostmist käis müüjate vahel järgnev teks:....oot annad selle ära siis või?....no jah vms sõna-sõnalt pole meeles.Peale seda hakkas müüja veel seletama ,et ei pruugi kohe tööle hakata ,sest hiire patareid -VÕIVAD- tühjad olla!Asi sai siis ära ostetud ,sest see oli ilmselt viimane või oli see tõesti katkine,asi võeti vähemalt leti alt ja netis polnud mujal saadavust näha kui Raatuse kaubamajas K-arvutisalongis.Läksin siis koju,tegin karbi lahti,karbis oli VENEKEELNE kasutusjuhend;Draiverid;Klaviatuur;Hiir ja saatja + patareid.Klaviatuur ja hiir olid küll kile pakendis aga pakendi otsad olid lahti.

Loe edasi... (2136 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mobiiltelefon
Teisipäev, Juuli 25, 2006 - 11:25 AM - 3843 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Üks lugu uuest telefonist.

Ostsin aprilli lõpus Nokia7370 telefoni.Telefon töötas täiesti muretult,ei olnud mingeid pretentsioone.20.juunil juhtus aga selline lugu:tel. helises,võtsin kõne vastu,ja kui kõne lõpetasin ja hakkasin sulgema klappi siis nägin ekraani peal pikka triipu.Lähemal uurimisel sain aru,et klaasil on pikk pragu sees.Täiesti mõistetamatu,kuidas nii saab juhtuda kõne ajal(kusjuures kõneldes kuulsin praginat,kuid ei pööranud sellele tähelepanu sest vahest on praginaid ka levi tõttu).

Loe edasi... (1500 tähemärki on veel) 7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Nõmme Comarketi hinnad
Teisipäev, Juuli 18, 2006 - 09:28 AM - 3607 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Nõmme Comarketis on näiteks šokolaadide hinnad sildil 31.99, seejuures on 99 väga väikses kirjas. Maksta tuleb muidugi 32 krooni, sest kassa nii ümardab (kaardiga saaks ju täpselt maksta!) Sellist hindade kajastamist kasutatakse mitme kauba puhul. Kas selline tarbijate eksitamine on õigustatud?

/Vassilissa/

3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 tere
Esmaspäev, Juuli 17, 2006 - 10:14 AM - 3421 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused ostsin samsung külmkappi mulla1 mööblimajast ,tahan et,kontrolliksite nende müüki.kaasa saab ka jalgratta ,tahtsin siis kohapeal maksta ,ütles siis kassa pidaja et meil ei tööta printer et maksta saab aga tsekki ei saa ,siis vaatasin nende kodulehekülge seda mudelit pole üldse,kaasa ei antud isegi eestikeelset juhendit,kas saab seda tootjat usaldada,kuidagi kahtlased vennad töötavad seal.

/petsjalist/

13 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Linnuse kali
Esmaspäev, Juuli 17, 2006 - 10:12 AM - 4938 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kas keegi on proovinud viimasel ajal Linnuse Kalja?

Loe edasi... (414 tähemärki on veel) 15 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 buss enne peatust täis
Neljapäev, Juuli 06, 2006 - 10:02 AM - 3743 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Soovin esitada pretensiooni AS Samat liini nr.177 kohta.05.07. kell 22 soovisime sõita bussiga ,mille reg.nr. on 229MFR Tallinnast koju.Saabusime bussipeatusesse pool tundi enne väljumisaega,lugesime ootavad inimesed üle ja jäime ootama.

Peale meid tuli veel mitu inimest,lõpuks kaks naisterahvast,kes loobusid järjekorras seismast ja lahkusid.

Loe edasi... (1101 tähemärki on veel) 4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Eesti Energia püünises
Reede, Juuni 09, 2006 - 05:10 PM - 3932 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mis teeksite, kui kauplusse sisenemiseks nõutaks kõigepealt uue külmleti paigaldamise osamaksu?

Aga umbes nii Eesti Energia minuga käitub. Ostsin 80-ndate lõpus maamaja Kesk-Eestis, hiljem erastasin sinna juurde 14 ha maad. Oli küll talu juurde 100 m elektriliin, aga majaga ühendamata. Kuna elasin Põhja- Eestis, siis polnud sellest lugu. Nüüd jäin pensionile ja otsustasin kevadel sinna elama asuda. Tegin taotluse elektrivarustuse taastamiseks. Sain arve üle 17 tuhande peale (sealhulgas postide rihtimine, liinikaablite vahetus, mingite tõmbitsate paigaldus, liinist hoopis kõrval oleva ühe posti ja toe demontaazh ja utiliseerimine jne.), seejuures tundub liin täiesti korras olevat, postid vaaderpassiga kontrollides täitsa rihis...

Loe edasi... (745 tähemärki on veel) 7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Poodides võiks olla LUUBI nõue!
Esmaspäev, Juuni 05, 2006 - 08:16 AM - 3786 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kas Tarbijakaitse Liit ei saaks esitada poodidele kohustusliku suurendusklaasi olemasolu nõude? Nii nagu on kontroll kaalu oma. Osades edumeelsetes poodides on juba olemas hinna kontrollimise(vaatamise) aparaat. Miks ei võiks selle kõrval ka luup asetseda. Seda tänapäeva peenikest kirbus...a ei loe normaalne inimene küll välja! Kusjuures luubid polegi kallid.

14 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tasuta lõunaid ei ole
Teisipäev, Mai 30, 2006 - 03:16 PM - 3915 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Hoiatus Elioni digi-tvga liitujatele.
Elioni DTV nõuab tegelikult 3a. tähtajalise lepinguga liitumist. Ehk rahas väljendatuna - Elion garanteerib endale, et sa tasud neile järmise 3.a jooksul 16380.- krooni selle eest, et nad annavad sulle kaks umbes tuhande kroonist aparaati. Asja muudab kurvaks tõsiasi, seadmeid mujalt osta ei lubata.

Tõnu
/faca/

4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kuidas MicroLink raha teenib
Esmaspäev, Mai 29, 2006 - 12:37 PM - 3814 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Liisisin aasta eest MicroLink arvuti Tartu kauplusest Riia tänaval Pushkini Gümnaasiumi vastast. Nüüd, kus järelmaksust on vaid 1/3 tasutud, juhtus lillevaas laual ümber minema ning vesi sülearvutisse pääsema.

Viisin siis lootusrikkalt masina sinnasamasse remonti. Loomulikult ei läinud selline "tarbija poolt tekitatud" kahju garantii alla. Kohapeal ei osanud mitte keegi mitte midagi öelda ning arvuti otsustati saata Tallinnasse. Nädal hiljem helistati ja küsiti, et kas ma olen nõus laskma arvuti umbes 9500 krooni eest korda tegema? Sedagi tingimusel kui protsessor ja emaplaat korras on. Vastasin eitavalt, kuna sellise summa eest saaks juba vaata et uue osta.
Paar päeva hiljem helistati uuesti, et ma tuleksin oma arvutile järgi. Läksin. Arvuti kättesaamiseks tuli tasuda 450 krooni. 400 diagrnoistika eest, 50 transpordi eest.
Nüüd küsisin ma siis, et mis tulemusi see diagnostika andis. Vastuseks oli: "niiskuskahjustus"! Lisaks ei saanud ka teisiti maksta kui vaid sularahas.

IL

Loe edasi... (624 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tankla petab kliente haagiserendiga !!
Esmaspäev, Mai 29, 2006 - 12:36 PM - 4422 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Vändras asuv tankla Mokter, pettis klienti haagise rendiga.

Mokter tankla rendib Ragnarlinesi haagiseid. Esmaspäeval 22. mai panime kinni endale laupäevaks 27.mai haagise. Kõik andmed kirjutati üles ja kell 8.00 pidime haagise kätte saama. Igaks juhuks läksime reedel 26. mai õhtul kell 21.45 tanklasse küsima kas ikka asi kindel.

Loe edasi... (2193 tähemärki on veel) 17 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Ajakirjade Kirjastus petab
Neljapäev, Mai 25, 2006 - 01:57 PM - 5271 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ajakirjade Kirjastus reklaamis lihtsal reklaamlehel raamatu "Õpime lugema" ilmumisaega maikuu. Pere ja Kodu maikuu numbris on reklaam, kus kirjas, et raamat on juba müügis.

Loe edasi... (201 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Glaskek petab täiega
Teisipäev, Mai 23, 2006 - 09:34 AM - 4315 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Hiljuti ehitusmessil oli Glaskekil miljonikampaanija mille käigus jagati glaskeki 500 krooniseid millega pidi siis saama igalt tellimuselt 500 krooni allahindlust. Sai isegi raha rabatud ja veel eraldi üle küsitud kas too raha ka koos teiste allahindlustega kehtib. Vastuseks kindla JAH saanud naasesin koju akna mõõte võtma ja tellimust vormistama.

Loe edasi... (678 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Halb kogemus
Esmaspäev, Mai 22, 2006 - 10:03 AM - 3867 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kogu aeg on probleeme Pelgulinna kauplusega.Alati on nendel hinnad valed ja kõige hullem see,et müüjad on väga ebaviisakad.Alles täna(21.05.06) sõimas minu tuttavat kaupluse juhataja asetäitja kuna julgesime küsida kilekotti heeringa paki jaoks mis oli õline.Keeldus kaupa müümast selle pärast,et me olevat alkoholi joobes.Seejuures olime täitsa kained,kuigi eelnevalt võtnud sünnipaeva puhul VÄGA VÄHE lahjat alkoholi.

Loe edasi... (483 tähemärki on veel) 12 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Otsime lolle!
Esmaspäev, Mai 22, 2006 - 10:02 AM - 3720 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused 20. mai hilisõhtul saabus minu postkasti kiri saidilt info@seksimaias.xx mille sisu oli järgmine:

Hea auhinnamängust osavõtja,

Meil on rõõm teatada, et www.Seksimaias.xx täiskasvanute meelelahutusportaali aprillikuu 2006 auhinnamängu võitjad on nüüd ametlikult selgunud.

Sinu meiliaadress võitis koos ülejäänud 100 osalenuga 30-päevase kasutajakonto http://www.Seksimaias.xx liikmete tsooni. See tähendab seda, et Sul on täielik ligipääs kogu Seksimaias.xx pornomaterjalile (videod, filmid) ja seda ilma igasuguste piiranguteta. Tuletame ka meelde, et tavakasutaja konto kehtib seevastu kõigest 2 päeva.

Aeg (30 päeva) hakkab jooksma hetkest, mil oled otsustanud võidu välja võtta. Et konto jagamist kolmandate isikutega vältida (mis on meie keskkonnas rangelt keelatud), saab seda teha vaid tekstisõnumi teel.

Kui oled valmis oma konto kasutamisega alustama, tuleb Sul saata tekstisõnum sisuga FILMID ALUSTA numbrile 130xx. Hetke pärast saadetakse Sulle oma uue konto andmed (kasutajanimi, parool) vastu.

Andmed käes, saad oma isikliku kontoga sisse logida aadressil

http://members.seksimaias.xx

Meeldivaid filmielamusi!

NB! Seksimaias.com materjali vaatamiseks pead olema vähemalt 18-aastane!

Kui soovid auhinnast loobuda või ei soovi meilt üldse enam kirju saada, kustuta oma mailiaadress klikates siia -- http://www.seksimaias.xx/delete.php

Loe edasi... (805 tähemärki on veel) 9 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pärnu Suurejõe Selveris taarat anda võimatu!!!
Neljapäev, Mai 11, 2006 - 12:47 PM - 3892 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kas keegi üldse seda kontrollib, et pidevalt on automaat rikkis.Infost õeldi , et kastid täis. Kästi koju minna ja homme vaatama tulla- ehk saab anda.SEE ON SEAL PIDEV asi.

24 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Elioni Dtv
Neljapäev, Mai 11, 2006 - 12:47 PM - 5227 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused tere! olen reklaamiõgija ja liitusin hiljuti Elioni Dtvga - pettumus on aga hiigelsuur kui pean kannatama lubatud internetiühenduse asemel pidevat hangumist ja katkendliku televisiooni. soovitan siinkohal kel asja vastu huvi või kes plaanivad liituda enne läbi lugeda mõned foorumid selle asja kohta.

Loe edasi... (89 tähemärki on veel) 16 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Sorav lõik VIASAT' arvel: kaardi hooldustasu 110 EEK
Teisipäev, Aprill 18, 2006 - 09:11 AM - 5110 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tegin Viasat'ga tema poolt pakutud "odava lepingu", kuid nüüd olen hämmingus

Loe edasi... (886 tähemärki on veel) 5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 kemikaal, mis mõjub sigivusele
Teisipäev, Märts 28, 2006 - 10:33 AM - 3561 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Meie kaubanduses müügil olev seentetõrjekemikaal Boracoli sildil on kirjas vaid osa temaga kaasnevaid ohte. Põhjalik loetelu on vaid ohutuskaardil ja sealt lähtub, et tegemist on sigivust ja looteid kahjustava kemikaaliga (p.3.2.).

Loe edasi... (91 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Veniv garantiiremont Sonys - aga tulemus?
Teisipäev, Märts 28, 2006 - 10:33 AM - 7269 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tervitus,
Sony Centerist ostetud plaadimängija töötas eeskujulikult esimesed 50 nädalat... paar päeva enne garantiiaja lõppu jõudsin temaga hoolduskeskusse, kust lubati et peale vea leidmist võetakse minuga ühendust.
Võetigi - neljakümne minuti pärast. Remondi kiirusele vastas kahjuks aga ka tööaeg - nädal.
Kord-korralt remondis viibimise ajad kasvasid, tööaeg aga lühenes. Vahepeal oli seis ikka üsna nutune - kolm ja pool nädalat oli mu pleier nende laual, muusikat mängis ta mulle aga vaevalt kümme minutitki.

Tänaseks olen töökorras seadmest ilma juba üle nelja kuu. Kõik on muidugi väga tore - parandustööd jätkuvad garantii sildi all, minu jaoks otsese rahalise kuluta (v.a linna- ja tagasisõidud ning kümned telefonikõned neile, elan Tallinnast väljas), kuid mingil hetkel tahaks seadet ka tagasi saada.

Loe edasi... (1100 tähemärki on veel) 7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Koolitants2006 sponsor
Esmaspäev, Märts 20, 2006 - 10:57 PM - 3744 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin Koolitants 2006 festivalilt Viljandist N-Euro CD(Greatest Hits 1999-2005)kilepakendis. Koju jõudes ja kile eemaldades ning karbi avades avastasin, et karp tühi,plaati polnudgi karbis. Plaadiümbrise peal puuduvad plaadifirma kontakt andmed,ei ole võimalik tootjaga ühendust võtta.

katriin34

7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mobiilid
Neljapäev, Märts 16, 2006 - 08:24 PM - 3583 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Viljandis asuvas mulgimarketis oevas poea is asub teisel korrusel kus on müügid dvd. cd ja ka modiilid seal on osaade mobiilide korpused praagid või võltsingud.
Näiteks võin tuua 6510 korpused mille on üks jupp puudu ja korpus ei istu ültse mobili peale.

5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 KAS HAMBARAVI ON TEENUSE MÜÜK? JAH ON!
Neljapäev, Märts 16, 2006 - 08:23 PM - 7629 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused KÜSIJA:
· Tere! Ei tea, kas olen oma küsimusega õiges kohas, aga loodan, et oskate mind ehk vähemalt suunata, kust abi saada. Minu küsimus seondub meditsiiniga. Tahaksin teada, millised on patsiendi õigused juhul, kui talle on määratud hambaarstil vale diagnoos, st kaetud põletikuline hammas täidisega ilma seda ravimata. Kusjuures eelnevalt oli tehtud röntgenipilt, mille järgi arst ütles, et kõik on korras. Hiljem ta tunnistas, et tegi vea. Nüüdseks on möödas raske operatsioon hamba eemaldamiseks ja selle eest ka tasutud. Missugused on minu õigused kompensatsioonile ja kas selles vallas ka garantii kehtib?

NB! arenenud riikides läheb selline asi kohtusse ja lõpeb hambaarstile uue töö otsimisega ja klient pärandab oma ideaalhambaid veel mitu põlve;)!

Loe edasi... (412 tähemärki on veel) 23 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 EESTI KODIITRITÖÖSTUS
Neljapäev, Märts 16, 2006 - 08:22 PM - 4116 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused KALEV on välja andnud uue tumeda šokolaaditahvli ja nimetanud selle 'tume šokolaad kirsitükkidega'. tegelikkuses pole aga šokolaadimassis kirssidega midagi pistmist ei maitselt ega ka koostiselt - paluksin magusagurul kalevil eemaldada pakendilt tekst 'kirsitükkidega'. kurb.

12 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Hansapank teeb tünga
Esmaspäev, Märts 13, 2006 - 08:55 AM - 3942 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kõik, kes kuuluvad "väljavalitute" ringi, mis kannab nime "NPNK", said Hansapangalt just otsese vihje, et on idioodid. Selle kuu uudiskiri, koos sooduspakkumistega, mis loetav ka URL'ilt:

http://www.npnk.ee/mail/hullar.html

Loe edasi... (459 tähemärki on veel) 5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Reporter
Neljapäev, Märts 09, 2006 - 09:17 PM - 3516 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Reporter - Kanal2
Laiale vaatajaskonnale suunatud uudistemagasin, mis sisaldab uudiseid, sporti, ilmateadet ning ülevaadet päästeameti- ja politseisõnumitest. Lisaks põhiuudiste laienduslood, nähtuste, sündmuste ja persoonide kesksed olemuslood, reportaazhlik mälumäng jpm.

Loe edasi... (306 tähemärki on veel) 3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tarbimissund teeb pimedaks!
Neljapäev, Märts 02, 2006 - 11:54 AM - 3753 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Algul tülgastust ja tüütust tekitav eksamitöö uurimustööna viis meid väga huvitavate seikadeni. Nimelt saime enda teemaks geneetiliselt muundatud toit meie laual. Nii me seadsimegi sammud lähimasse kaubanduskeskuse toiduosakonda, teadmata, mis meid ees ootab.

Uudistades seda ja teist, jõudsime arusaamani, et meid on ninapidi veetud, saime tohutu suure nimekirja geneetiliselt muundatud toidust. Seejuures ei ole kasutatud märgistust, vaid muundatu asemel on hoopis modifitseeritud ehk siis muundatud. Ninad riiulis ja uurides etikette jõudsime selgusele, et selle aja jooksul, mil me riiulitevahel muundatud toitu otsisime, ei uurinud ükski ostja, mis toiduga siiski on tegemist.

Loe edasi... (496 tähemärki on veel) 19 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tele2 kõnekaartide tasuta helistamine
Esmaspäev, Veebruar 27, 2006 - 08:33 AM - 5443 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Niisiis, mõni aeg tagasi tekkis huvi nende pakutava tasuta kõneaja kohta ultralt ultrale. Surfasin tele2 lehele ja vaatasin kampaaniaid, sealt piilus mulle vastu kampaania:

"Kõneminut Ultralt Ultrale ja Smardilt Smardile 0 krooni. Igavesti."

Loe edasi... (948 tähemärki on veel) 25 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 ma ei teadnudki et olen äkki isane
Kolmapäev, Veebruar 15, 2006 - 09:57 AM - 3894 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Oleme ostnud meie Serverimaailmast domeeni www.ionsweb.com mille login info saamisel nägime palju vaeva. Viimaks siis kui olime selle saanud ja ostnud ka meie jaoks suht kalli scripti CashCrussaderist ilmnes et meile vajalikke seadeid me kallis serverimaailm ei suvatsegi toetada ja pealegi ei ole see domeen sugugi minu nimel, http://www.milonic.com/whois.php on koht mis avaldab erinevate domeenide registrandid, meil on sellest tehtud screenshot ja seda saab näha www.hot.ee/hispaania1970/ionsweb5.JPG

Loe edasi... (423 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Baltic toursi eksitav reklaam
Kolmapäev, Veebruar 08, 2006 - 09:11 AM - 4366 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sain Baltic Toursi kliendina mailile pakkumise (üleval ka kodulehel), mis osutus täielikult valeks, väidetavalt minu valesti tõlgendus. Seega lisangi siia selle reklaami, et teised tavalised inimesed oskaksid ka ridade vahelt tegeliku välja lugeda, mida mina koos oma sõbraga ei suutnud.

Loe edasi... (1917 tähemärki on veel) 3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Segadus elioniga ?!?!
Esmaspäev, Veebruar 06, 2006 - 03:41 PM - 3448 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Probleem sai alguse juba enne 2005a. jõule, kui sai soov uue elukoha (korterelamu) soetamisega muretseda telefoni/interneti ühendus elionist.Loe edasi... (1970 tähemärki on veel) 6 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Coke and Food kampaaniast
Reede, Jaanuar 20, 2006 - 03:11 PM - 3914 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kirjutan Teile mõnede Eestimaa noorte nimel Coca-Cola uuest kampaaniast "Coke and Food" - http://cokeandfood.com/

Meie meelest on imelik, et nende äärmiselt reklaamitud kampaania koduleht ei tööta normaalselt/stabiilselt ja kõige iroonilisem on see, et kaebusi pole ka kuhugi esitada, sest neil pole tagasiside võimalust pakutud.
See asi ajab sellepärast tigedaks, et see on ju inimeste petmine. Sa lähed selle kampaaniaga kaasa, lootuses midagi võita ning teha vähemalt seda, milleks koduleht on loodud. Paneb juba mõtlema, et ehk ongi see sait tehtud nimelt selliseks, et ainult mõnel üksikul õnnestub selles kampaanias stabiilselt osaleda.

Rääkides täpsemalt, mis seal kodulehel toimub...

Loe edasi... (1094 tähemärki on veel) 3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Püüa tuult väljal.
Teisipäev, Jaanuar 17, 2006 - 04:52 PM - 3776 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused On üks naljakas arvutipood, millel nimeks K-Arvutisalong.

Loe edasi... (701 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 soodustuse reklaam ja müük mittevastavuses
Neljapäev, Jaanuar 05, 2006 - 10:18 PM - 3649 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused ...
tegin täna ostu Lohkva realiseerimisekeskusest. Summa oli üle 400.- Ja koju tulles sain sellelt kaupluselt meili, et alates tänasest on neil -30%. ...

Loe edasi... (595 tähemärki on veel) 5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 T-Market = labane teenindus
Teisipäev, Detsember 27, 2005 - 01:59 PM - 3700 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused T-market: kui ej mjeeldi, minje p...

Loe edasi... (782 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Tarbijate arvelt rikastumine.
Neljapäev, Detsember 01, 2005 - 10:46 AM - 3594 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tartu FM raadio tegelastel on kombeks kuulajate kõrvu vaevata (võimalik,et ka enda palgaarvet oluliselt suurendada) kümne krooniste SMS-ide näol. Pidev sellise info kuulamine takistab ju raadio tarbimist- kuulamist.

Loe edasi... (610 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Bravocom petab osavalt inimesi!
Reede, November 18, 2005 - 10:52 AM - 3732 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused http://www.bravo.ee/?op=body&id=24&art=673

Käesolevas artiklis on Bravocomi poolne pakkumine.

Loe edasi... (421 tähemärki on veel) 17 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kas see on õiglane?
Kolmapäev, November 16, 2005 - 11:28 AM - 4025 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tallinna Transpordi koolil ei ole huvi maksta tudengitele hüvitust rikkutud tehnika eest.

Loe edasi... (466 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 T-Market !?
Esmaspäev, November 07, 2005 - 05:37 PM - 6812 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Elan T-Marketite läheduses, neid on 2 minu piirkonnas.
Selles mõttes olen nagu sunnitud kasutama neid.

Loe edasi... (303 tähemärki on veel) 3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 TELE2
Esmaspäev, Oktoober 24, 2005 - 04:41 PM - 3360 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tele2 oma telereklaamis väidab: Helistamine Smart ilt Smartile null krooni eest! Tegelikult maksab kõne 48 senti, see on väikeses kirjas ära näidatud ka reklaamiklipis: "kõnealustustasu 48 senti...".

Loe edasi... (300 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 vapper mäger teatab:
Reede, September 09, 2005 - 01:44 PM - 3953 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Elva pubis Vapper mäger müüdi eile kraanist haput A.LeCo õlut. minu pretensiooni peale öeldi et nad ise proovisid seda ja õllel pole midagi viga.kuigi see õlu oli sagune.1 a tagasi oli jama ka pudeli õllega mille A.LeCog mulle kompenseeris.Mul pole pretensioone A.LeCog vastu küll aga Elva pubi vastu

8 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 *Kampaania T-Marketis*
Reede, September 09, 2005 - 10:38 AM - 3898 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused kas oli see täna või eile, igatahes lõppes T-Marketis kampaania. helistati , et olen auhinna võitnud ja paluti järgi tulla. läksin ja saingi aga mingit teadet polnud kuskil infotahvlil kirjas - kes ja mida on võitnud! võibolla võitsin mp3 mängija aga anti hoopis kast jäätist.
kas sellekohast teavet ei peaks mitte avalikult teatama?

tänan!

3 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Keelatud Rivieri titaanjuur müük eestis
Kolmapäev, August 31, 2005 - 04:42 PM - 7977 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused EUR-Lex'i kohaselt on Rivier'i titaanjuure turuleviimine ja import EU's keelatud

http://europa.eu.int/eur-lex/lex/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:32002D0247:ET:HTML
Sõpruse pst T-marketi küljes olevas Euroapteegis (vist selline nimi) müüakse aga kapsled TerraPoint Fun&Slim, mis sisaldavad justnimelt antud titaanjuure ekstrakti.

Loe edasi... (360 tähemärki on veel) 16 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Pettus millest keegi aru ei saa
Neljapäev, August 04, 2005 - 10:27 AM - 3795 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tartu Kalda tee Konsumis müüakse Rakvere LK grillitud karbonaati vardas(114,90 kg.),kuid oh häda kui sööma hakkad siis veendud ,et see pole küll karbonaad vaid hoopis kanaliha vardas( hind<80.krooni).

Nõudsin telefoni teel selgitust siis ostujuht lubas lahkesti asja korda ajada ja tänasgi mind ,et pettus välja tuli,kuid kui järgmine päev läksin uuesti Konsumisse ja müüjalt sama asja kohta hinda küsisin osutas ta ikkagi sama hinnasildile(rlk grillitud karbonaad 114,90)

Loe edasi... (494 tähemärki on veel) 2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kroon ei ole enam Eesti Vabariigi ametlik arveldusühik
Neljapäev, Juuli 21, 2005 - 12:59 PM - 3738 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Kroon ei ole enam Eesti Vabariigi ametlik arveldusühik, kui isegi riigiasutus ei tunnista seda enam.

Täna hommikul lippan kohaliku Kodakondsus -ja migratsiooniameti kontorisse, sest puhkusereis on lähenemas ja pass tarvis välja vahetada värskema vastu. Löön siis vana passi ja trükisoojad pildid ning 250 EEKi sulas lauale ja soovin kuu aja pärast oma taskus uut passi koos ID-kaartiga näha, aga mida öeldakse mulle..."Teie pangakaart, palun". Kaart on mul aga rahakotis hõõrumisest vigane ja väljavahetamisel. Palun arveldamist sulas, aga nemad väidavad, et võtavad sula ainult alaealistelt, pensionääridelt ja invaliididelt, aga teised arveldagu panga kaudu. Kui palun ka ennast värskemate EV seadustega kurssi viia, kus oleks öeldud, et kõik Eesti täiseas kodanikud peavad olema panga kliendid või ei ole kroon hoopiski enam Eesti esimene arveldusühik. Selle peal hakkab üks mõttetu vahutamine...

Loe edasi... (283 tähemärki on veel) 4 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 umbkeelne tasuline arstiabi
Laupäev, Juuli 16, 2005 - 11:09 AM - 4591 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Huvitav, mida arvab tarbijakaitse meditsiiniteenust osutavast arstist, kes patsiendist peaaegu sõnagi pole võimeline aru saama?

Loe edasi... (904 tähemärki on veel) 20 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 järve selveri pettemanöövrid
Laupäev, Juuli 16, 2005 - 11:08 AM - 3966 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Klientide meelitamiseks / pettekujutluse loomiseks paneb Järve Selver välja eksitavaid sooduskampaania silte, ilmse arvestusega, et enamus kliente ei vaevu hakkama oma enam makstud raha tagasi nõudma.

Loe edasi... (1691 tähemärki on veel) 23 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Rikutud bensiin
Reede, Juuli 15, 2005 - 11:41 AM - 3370 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused ärge tankige kunagi ääsmäe - haapsalu maanteel ellamaal olevast tanklast kuna see võib põhjustada tõsiseid kahjustusi teie autole. Enda autol läks tänu sealsele bensiinile bensupump katki ja nii mõnelgi sõbral veel nii juhtunud.

2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Ole ettevaatlik K-arvutisalongiga
Reede, Juuli 15, 2005 - 11:41 AM - 4901 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Väidetavalt on klient kuningas, kuid paraku mitte igalpool. Kui Teil juhtub olema probleeme AS Klisserani nime all tegutseva K_arvutsalongiga , varuge endale kõvasti kannatust ning arvestage juba ette sellega, et peate olema head väitlejad, kuna firma esindajad suudavad Tarbija Kaitse ees rääkida musta valgeks ning hobuse lambaks.

Loe edasi... (3082 tähemärki on veel) 5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 saaremaa kampaania
Reede, Juuli 15, 2005 - 11:40 AM - 3822 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused põmst täielik saast ... et võita maad saaremaal ... no krt ... keerulisemaks asja ei saa teha ... tundub, et põhieesmärk on reklaam ... ja igasugused lubadused on alusetud

paluks uurida seda probleemi .... ja kui keegi tootjatest saab selle maa endale ... siis on see lavastatud reklaam ... mis omakorda on pettus.

õnneks on usku tarbijate kaitsesse.

Lugupidamisega
Meelis Vasser

7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Casino Videomat TIKUD
Kolmapäev, Juuli 06, 2005 - 07:19 PM - 3764 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ostsin Rakveres Lilleoru poest Casino Videomat tuletikud!
Esimene tikk läks korralikult põlema, ülejäänud (10tk) mis ma proovisin oli nii, et proovisin põlema panna, aga põlema läks ainult väävel ilma leegita, ehk siis ainult susises. Ja väävel loopis välja oma nn. tulikuumi väävli tükke, mis olid kõrvetavad!

Loe edasi... (176 tähemärki on veel) 6 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 serverimaailm.com hosting
Esmaspäev, Juuni 27, 2005 - 10:34 AM - 6006 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Asi siis nimelt selline: Ostsin omale serverimaailm.com'is konto, maksin 35 krooni esimese kuu eest. Tuli aeg tasuda järgmise kuu eest, laadisin nende arvele 105 krooni ( 3 kuu tasu).....

Loe edasi... (628 tähemärki on veel) 15 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Jääkala!
Teisipäev, Juuni 21, 2005 - 10:36 AM - 4681 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Enamasti ostan oma toidukaubad Valdeku tänaval asuvast Männiku poest. Paar korda olen ostnud külmutatud kala: esimene kord tursa sabad, teine kord ostsin lesta filee. Esimesel korral olid tursa sabad kaetud ca 10 mm jääkorraga, lesta filee aga ca15-20 mm jääkorda. Sulatasin lestafilee samas kotis millega ostsin. Vett oli ligi 1½ teeklaasi, lestast jäid imeõhukesed liistakud (3 tk), tursal oli vett natukene vähem. Naabrid olid külas ja ka ei jõudnud ära imestada kui leidlikud need kaupmehed ikka on - ostu kaal on ikka koos jääga!

16 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Lapsed veetsid öö rottide keskel
Neljapäev, Juuni 16, 2005 - 11:33 AM - 3792 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tallinna Pääsküla gümnaasiumi õpilaste reis Tšehhi algas nagu halb unenägu, sest öö pidid nad veetma kodutute varjupaigaga sarnanevas külalistemajas, kus kimbutasid rotid ja prussakad.

Pääsküla gümnaasiumi VI-VIII klasside õpilased ja neid saatnud õpetajad pole rahul reisifirma Rita Reisid 27. maist 1. juunini korraldatud kooliaastalõpureisiga Tšehhi, mis maksis 2150 krooni õpilase kohta, kirjutab SL Õhtuleht.

NB! Tarbijakaitseameti tarbijapoliitika ja avalike suhete osakonna juhataja Kristina Vaksmaa kinnitusel ei ole Rita Reiside kliendid neile seni pretensioone esitanud. Et pettumusi vältida, soovitab Vaksmaa enne kooliekskursiooni uurida teiste koolide kogemusi, samuti külastada reisiteemalisi internetifoorumeid.

Loe edasi... (1598 tähemärki on veel) 5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Laagri Maksimarketi kaval liigkasu
Kolmapäev, Juuni 15, 2005 - 08:41 AM - 4232 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Käisin laupäeval sisseoste tegemas ja avastasin kassas, et iga kaalutud juur- ja puuvilja "ümmardab" kassa 2 senti kallimaks. Sidrunid, mis kaaludes maksid veel kolm krooni, maksid kassas juba 3 krooni ja kaks senti. Huvitav!

Kassast saadeti mind infosse, sest: "kassa teeb lihtsalt nii ja mina midagi teha ei saa". Infos üritas neiu mulle selgitada, et tegu on arvuti veaga ja et nemad ei saa seal midagi teha.

Loe edasi... (441 tähemärki on veel) 15 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Eksperiment
Esmaspäev, Juuni 13, 2005 - 10:44 AM - 4173 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused 07.06. k.a. viisin OÜ Raud töökotta, Siili 25 Tallinnas, oma veneaegse tolmuimeja "Taifuun" elektrimootori ankru. Sellel oli vaja vahetada mõlemad otsalaagrid. Üks laager oli ankruvõlli otsas, teine mootori kaane sees. Võllil olev laager oli kerge kätte saada, teine, kaane seest vajas väljapressimist. Oleks saanud nii ühe kui teise kätte ja vahetatud kodusel teel, kuid kartsin kaant vigastada ja kuna otsustasin spetstöökoja kasuks ei puutunud kumbagi. Töö vastuvõtja vaatas ja vangutas pead: oi, siin tuleb pusimist (sõna-sõnalt ja mitu korda!). Korralike riistade olemasolul võtab taoline töö aega (koos laagrite vahetusega) max. ½tundi (või ootetööna). Meister lubas helistada kui töö saab valmis. Ootan!

24 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Eesti Energia vingerpussid
Neljapäev, Juuni 09, 2005 - 09:21 PM - 3461 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Oma telefoniarvet uurides leidsin, et kõige suuremad summad olen Eesti Energia
riketele maksnud. Mäletan hästi seda õhtut, kus istusin telefoni juures ja kannatlikult ootasin,millal ükskord rikete telefoni vastu võtab. Kartsin vahepeal isegi, et aku saab tühjaks. See ei ole mitte esimene kord, kus ootan 30 min. On olnud ka selliseid kordi, kus elekter sisse lülitati, aga polnud kontrollitud selle pinget. Alles siis , kui mu kohvimasin ja telekas streikima hakkasid ja uuesti riketesse helistasin, siis õeldi, et see on liialt kõrgest pingest. Kui tihti seda juhtub?
Ega ma kogu aeg ka telekat ei vaata, ega kohvi keeda.

14 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Reklaam Tv
Esmaspäev, Mai 30, 2005 - 07:10 PM - 3635 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Ma ei saa aru kus on nüüd tarbijakaitse, kui igapäev terroriseeritakse inimesi reklaamiga televisioonis. Ma saan aru kui tunnis on reklaami kuskil 10-15 minutit aga seda on tv3 ja kanal2 üle lubatud aja. Ei saa lihtsalt midagi vaadata kui iga 10 minuti tagant näidatakse 7-10 minutit reklaami, see ei ole normaalne kui tunnis on 30 minutit reklaami. Üle mõistuse igatahes, see hakkab lihtsalt närvidele päevast päeva üks ja sama reklaam ja veel nii tihti ka.

7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Paluksin, et kontrollitaks Ruila Talli vastas olevat kauplust!!!
Neljapäev, Märts 31, 2005 - 11:01 AM - 4104 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Nii palju kui mina seda kauplust olen külastanud, olen seal alati müügilt leidnud säilivusaja ületanud tooteid. Need tooted müügil kui kõlblikud, ei ole allahinnatud ega ka teavitatud et kõlblik kuni möödas.
Ei sooviks tõesti, et see kauplus kellegi lõpuks mürgituseni viiks...

7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Hansapank Elisaga mestis.
Esmaspäev, Märts 21, 2005 - 08:29 PM - 3510 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olin aastaid Radiolinja klient, kuid selle aasta jaanuaris vahetasin operaatorfirmat. Kõik sujus normaalselt: number jäi samaks ja veebruaris tasusin mõlema operaatori arved. Üllatuseks saabus Elisalt arve ka veebruarikuu kuutasu kohta. Kuna varem arveldasin otsekorralduslepingu alusel ja ei olnud selle kehtetuses kindel, helistasin Elisa klienditeenindusse.

Loe edasi... (637 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Praetud Balti kilud tomatikastmes - kas mürgitatud?
Esmaspäev, Märts 14, 2005 - 12:02 PM - 4310 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Viru kalatööstuse OÜ toodang põhjustas tugeva toidumürgituse!

Loe edasi... (733 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Lihtne, -kuid kättesaamatu
Esmaspäev, Märts 07, 2005 - 01:40 PM - 3437 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sisestasin telefoni Siemens MC 60 HOT3 ja saatsin telefoni numbrile 1210 ja vastu sain Palun lae HELIN aadressilt www.telejazz.ee jne

Loe edasi... (253 tähemärki on veel) äkki kommenteerid? Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

  Ettevaatust, Meieri Paide komb. taluvõi võltsing!
Reede, Märts 04, 2005 - 01:01 PM - 5958 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Hiljuti tuli mul isu võiga maiustada.Mõeldud tehtud. Läksin poodi ja ostsin paki võid. Kahjuks jäi aga mu rõõm üürikeseks sest kodus võid maitstes tuli välja,et hea taluvõi asemel on pakis mingi searasva maitsega gemüse. Välimus muidu täitsa või oma ,võibolla veidi kollakam. -Kaua see tarbia petmine kestab?
Kes võtaks saastatootjad pihtide vahele?
PS .Ma ei süüdista Paide Piimakombinaati.
Võimalik,et keegi kasutab nende pakendit.

5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Internetist EESTI LOTO st Bingo Lotot ostes ei saanudki piletit
Neljapäev, Veebruar 17, 2005 - 08:10 PM - 58057 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Internetist Bingo lotot ostes ei saanudki bingo loto piletit. Pangast läks summa maha,kuid piletit EESTI LOTO ei väljastanudki. EESTI LOTO Kodulehekülg on äärmiselt inimvaenulik,ei avane ja seiskub pidevalt. Kas on ikka õige müüa EESTI LOTOL loto pileteid läbi interneti,kui pidevalt on probleeme.? Parem sulgegu oma koduleht või tehku korda. Miks pean mina kui klient ,lisaks muudele probleemidele ka veel rahata jääma,piletit omamata ?

37 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 " Tasuta juust! "
Teisipäev, Veebruar 01, 2005 - 09:18 AM - 3929 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Teema T-Marketi haisev kaup
esimene kogemus oli 28 12 04 vast avatud Narva kaupluses
Ostsin pakendatud punast kala ja 3 pakendit kana koibi märgiga ODAV! ja oh üllatust kodus selgus tõdeasi,et kõik see kaup oli haisev ja loomulikult kasutuskõlbmattu .
kuna kala avasin esimesena viisin kauplusse tagasi kuid ei arvestanud seda ,et ostan uuest kauplusest halvaks läinud kaupa ja ei hoidnud kassa tsekki alles .Loomulikult kaupluse juhtkond ei lahendand minu kaebust kuna tsekki polnud .kanaga muidugi ei läinud rohkem sinna .Kuid täna kuuaega hiljem jätkus mõistust veel minna sinna ning ostsin vorstisatati pakendis ja kohupiima rulli .Tulemus on käes: toidu mürgitus ! kummast tootest ei tea kuid midagi muud ei söönud .Poes oli veel tore juhtum.minu ees ostis noorpaar kana koibi pakendis märgiga ODAV ning enne kotti panekut tuntsid lõhna ja kohe pöördus kassapidaja poole.Tema aga vastas ,Vaadake pakendit seal on ju märge ODAV! Mille peale mina võtsin sõna ja rääkisin kuidas olin ise petta saanud ning nad jäid oma kaupa tagastama.Mina aga piinlen praegu oma kõhu probleemiga ja tekkis soov jagada oma rõõmu teistele.
seoses sellega tuli meelde hea karikatuur tasuta juustust : hiirelõksul on kiri täiesti tasuta juust! ja sinna oli sattund hiir ning tema viimane karjatus oli "ma ju ei tahtnud ültse süüa" Vot niisugune on loo moraal ja hoiatus teistele enne kui lähed T - Marketi mõtle kas ikka tahad odavat kaupa osta . Tänan tähelepanu eest kui keegi seda loeb

7 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Sooviks et tarbijakaitse pöörkas tähelepanu!!!!!
Esmaspäev, Jaanuar 31, 2005 - 12:34 PM - 3348 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Sooviks et tarbijakaitse pöörkas tähelepanu Valgas asuvale kauplusele Võnnu.
Kuna seal müüakse alatasa riknenud kaupa (olgu see siis vorst või jäätis) nüüd uuel aastal on asi päris hulluks läinud.

Tänan

8 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 MIS TOIMUB HARJUMAA LIINIDEL?
Reede, Jaanuar 21, 2005 - 04:01 PM - 3709 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Olen olude sunnil pidev Harjumaa liinide busside 143,134,104 sõitja. See mis seal valitseb on aga arusaamatus.Sellel aastal on tulemata jäänud 5 hommikust bussi mis inimesi linna tööle viib. Paraku oleme meie aga vastutavad oma tööandja ees ja hilinemine päevast päeva pole mingi naljaasi.Kogu aeg on mingid totrad vabandused. 3. korral on olnud probleemiks, et BUSSIJUHT EKSIS ÄRA.Seda Tallinnast 18 km. kaugusel.

Loe edasi... (984 tähemärki on veel) 19 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Õigus suitsetada?
Pühapäev, Jaanuar 16, 2005 - 04:20 PM - 3480 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Selgus, et piljardilaua kõrval olid suitsetajate lauad. Palusime et nad seal ei suitsetaks. Esimene härrasmees istus siis lihtsalt kõige äärmisesse lauda, et oleks veidigi kaugemal meist. Teised ütlesid, et neil on õigus seal suitsetada, et neile õeldi et need on suitsetajate lauad ja et nad võivad seal rahulikult suitsu teha.

Loe edasi... (1783 tähemärki on veel) 11 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mis see siis olgu?
Esmaspäev, Jaanuar 03, 2005 - 11:54 AM - 3565 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tere!
Selline kodulehekülg http://www.zone.ee/preweb/html.php pakub teenust kus saadad SMS-i ja siis saadetakse sulle sms-iga parool ja kasutaja nimi ning saad alla laadida valmis kodulehe näidise. Proovisin saadeti parool ja kasutajanimi kuid nedega ei ole seal küll midagi peale hakata. See täielik inimeste petmine ning ma ei ole raudselt ainuke kellega selline lugu. Proovige ... Tänan tähelepanu eest.

Head Uut-aastat

19 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Kuidas mind ja mu paari sõpra Rock Star'sist välja visati
Kolmapäev, Detsember 29, 2004 - 01:08 PM - 3700 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mina ja mu sõbrannad oleme Rock Star'sis juba vaand kliendid. Aga eile juhtus selline intsident, et olime juba natuke seal söönud ja teed joonud, kui korraga tahtsin veel teed, sest mul kurk valutas natuke. Läksin siis koos sõbrannaga leti juurde ja palusin yhte teed, aga baarimees oli nii mühaklik, et ei müünud meile teed, sest äkki tahab keegi teed rummiga juua ja siis pole tal kuskilt klaasie võtta. Ja eel, et ta küsis meie käest,et miks me kogu aeg seal jõlgume, et kas meil midagi muud targemat teha pole. Ja siis me läksime sama tarkade nägudega tagasi oma laua juurde ja rääkisime, et meile ei müüda siin enam teed ja ilmselt mitte midagi. Otsustasime siis kogu gruppiga mina edasi Woodstock'i, sest seal meile vähemalt müüdakse teed.

16 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Mürgine tuuleklaasivedelik
Neljapäev, Detsember 16, 2004 - 01:39 PM - 3943 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Tarbija kes hakkab ostma auto tuuleklaasi vedelikku peaks kindlasti pöörama rohkem tähelepanu selle koostisele. Müügil on mürgist metanooli sisaldavad pesuvedelikud mis pole seadusele vastavalt märgistatud. Metanooli sisaldava toote etiketil peab olema oranzil taustal surnupealuu märk ning hoiatused: "Mürgine sissehingamisel, nahale sattumisel ja allaneelamisel. Mürgine: väga tõsiste pöördumatute kahjustuste oht sissehingamisel, nahale sattumisel ja allaneelamisel. Hoida luku taga lastele kättesaamatult. Hoida pakend tihedalt suletuna."
Paraku on need kirjad sealt puudu või on oluliselt pehmendatud sõnastusi. Seega püüavad tootjad varjata tarbijate eest toote poolt põhjustatavaid kahjustusi mistõttu pannakse otseselt ohtu tarbijate tervis.

1 kommentaar Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 *T-Market müüb leedu kohukesi seaduse vastaselt
Kolmapäev, Detsember 15, 2004 - 03:14 PM - 5181 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused *Vastavalt seadusele peab olema toodang markeeritud realiseerimis tähtajaga. T-Market müüb Leedu sügavkülm kohukesi Magia piima kapist. Tarbija näeb realiseerimisaega 25.04.2005. See kohuke ei säili +2 - +6 temp. juures kindlasti nii kaua. Kui kohukese juures on info, et kohukesed võeti sulama näiteks täna, siis kodus tarbija seda ei näe ega mäleta. Mida võtab tarbijakaitse selle osas ette?

2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Reisbüroo petab kliente hotelli tärnidega
Teisipäev, Detsember 07, 2004 - 02:03 PM - 4206 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Domina World Travel müüb oma koduleheküljel kolmetärni hotelli pähe selliseid hotelle, millel üldse tärnid puuduvad.

Loe edasi... (2253 tähemärki on veel) 22 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Krediidivõlgnik-nagu muinasjutus.
Pühapäev, Detsember 05, 2004 - 04:15 PM - 3453 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Leidsin ennast üllatusena maksehäire registrist,mis oli üles pandud28.06.2004.Selle oli üles pannud pank,kust ei ole minule mitte ühtegi võlanõuet esitatud,ega ühtegi sellekohast teadet saadetud.

Loe edasi... (308 tähemärki on veel) 5 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Leidke Eestile "euromündid"
Pühapäev, Detsember 05, 2004 - 04:14 PM - 3874 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Seoses Eesti euromündi valimisega ehk "rahvahääletuseha" millised on mündi väljanägemised tulevikus tahab ikka karv püsti tõusta. Nimelt on sellest suudetud sama moodi teha rahamasin. Iga kõne eest tahetakse saada 2,5 krooni. Raha iseeenesest pole ju suur, aga ülbus, et sellise asja eest raha küsida on ikka jube. Kui rate.ee keskkond mingi teenuse eest raha küsib, siis saan ma keelduda selle kasutamisest, aga kas see tähendab seda, et ma ei saa ka eesti euromünti valida, sest ei taha maksta asjade eest, mis võiks olla tasuta ???

Loe edasi... (607 tähemärki on veel) 8 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Eesti poes läti lattides hinnad
Laupäev, Detsember 04, 2004 - 06:18 PM - 3599 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Valgas T-Marketis on osadel tööstuskaupadel hinnad latides ja puuduvad ka eesti keelsed etiketid kaupadelt.

2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade

 Leedu firma nöörib rahvast?
Neljapäev, Detsember 02, 2004 - 01:56 PM - 6890 korda on huvilised klikkinud

Tarbijate teated ja kogemused Mu ema on invaliidsuspensionär, kuidagi sai firma, nimega UAB "IMP Baltic" ligi kodanike andmebaasile, kaldun seda arvama, kuidas muidu oleks Leedus tegutsev firma osanud inimestele saata oma reklaami sissekirjutusjärgsele aadressile. Teemaks oli "Loomariigis". Kui mu ema sellest tydis, pidas ka liiga kalliks, helistas ta arvetel asuvale tel. numbrile ning teavitas töötajaid, et ei soovi enam saada ilusaid pilte teemal loomad. Kuid saadetised jätkusid. Ei osanud memm nendega midagi peale hakata, isegi ei avanud, nyyd aga ähvardab UAB "IMP Baltic" mu ema võlgnevuse pärast kohtusse kaevata. Kas on meie maal veel õiglust?

2 kommentaari Saada sõbrale Printerisõbralik lehevaade


ETL keskbüroo:
Sakala 23a, 10141 Tallinn

Telefon: 6411697
e-aadress: tarbijakaitseliit-ÄT-hotmail.com